Panasonic RZ-B100W
Фото 25 |
Panasonic RZ-B100W |
|
Порівняно недорогі повністю бездротові TWS-навушники від Panasonic, головним чином примітні середньої автономію і можливість регулювання гучності безпосередньо з навушників. Але в цілому перед нами досить класична, як для цього цінового діапазону, модель у форм-факторі вкладишів і з мінімальним додатковим функціоналом. Спеціальна форм ніжки навушників покращує їх фіксацію у вусі користувача.
За відтворення звуку в навушниках Panasonic RZ-B100W відповідають динамічні випромінювачі розмірами по 13 — мм-вельми непоганий показник, як для техніки цього типу. Підключення до смартфону, ноутбука або іншого джерела сигналу здійснюється по бездротовому протоколу Bluetooth v 5.0, який забезпечує надійне з'єднання в радіусі до 10 м. Самі по собі навушники здатні «грати» до 4 год, ну а комплектний кейс забезпечує їм можливість швидкої підзарядки для ще 16 год роботи. Для зарядки кейса використовується інтерфейс USB-C. передбачений захист від пилу і вологи за стандартом IPX4 — піт або дрібний дощ навушникам не страшні, а ось купатися їм категорично не можна. Сам кейс виготовлений з білого матового пластику, має компактні розміри і зручно поміщається навіть в кишеню.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic RZ-B100W
Усі ціни 7 →Panasonic RZ-B100WDE-W Słuchawki Douszne Biały Do 16h Odtwarzania | 241 zł |
Słuchawki douszne Panasonic RZ-B100WDE Białe | 299 zł |
Słuchawki douszne PANASONIC RZ-B100WDE-K Czarny | 197 zł |
Słuchawki bezprzewodowe Panasonic RZ-B100WDE-K TWS | 295 zł |
Słuchawki TWS Panasonic RZ-B100WDE-W IPX4 do 4h | 296 zł |