Słuchawki
Panasonic RZ-B310W
Wideo 2Zdjęcia 14 |
Panasonic RZ-B310W |
|
Aktywna redukcja szumów. Opatentowana technologia zwiększająca głębię basu. Kompaktowe wymiary.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic RZ-B310W
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PANASONIC Słuchawki bezprzewodowe PANASONIC RZ-B310WDE-K Czarny | 239 zł |
Dokanałowe Panasonic RZ-B310WDE-K Czarne SL-BT-PAN-0002 | 259 zł |
Panasonic RZ-B310W bezprzewodowe słuchawki z hybrydową redukcją szumów (pr | 266 zł |
Słuchawki Panasonic RZ-B310WDE-K | 238 zł |
Panasonic RZ-B310WDE-K Słuchawki douszne IPX4 Anc | 249 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →