Lenovo LivePods LP40 Pro
Zdjęcia 6 |
Lenovo LivePods LP40 Pro |
|
Niedrogie, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne znanej firmy Lenovo. Model dotyczy rozwiązań podstawowych, bez wbudowanych systemów redukcji hałasu. Jednak dla mikrofonu słuchawkowego zapowiedziano podstawową „redukcję szumów”. Dźwięk Lenovo LivePods LP40 Pro zapewniają 13-milimetrowe dynamiczne przetworniki pokrywające szerokie spektrum częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz. Dźwięk słuchawek jest zrównoważony, bez wyraźnego ukierunkowania na konkretne gatunki muzyczne.
Zestaw słuchawkowy TWS łączy się poprzez bezprzewodowy protokół Bluetooth v 5.1 - stabilne połączenie ze źródłem dźwięku utrzymywane jest w promieniu do 10 m. Słuchawki umieszczone są w etui ładującym, dzięki czemu można liczyć na 20 godzin pracy autonomia. Same słuchawki utrzymują się na powierzchni podczas 6-godzinnego maratonu słuchania ścieżek audio na średnim poziomie głośności. Model jest wyposażony w wygodne sterowanie dotykowe, a zestaw słuchawkowy jest wyposażony w wymienne silikonowe końcówki dla różnych rozmiarów uszu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo LivePods LP40 Pro
Wszystkie ceny 7 →aether Lenovo LP40 Pro bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 51 25 god | 240 zł |
Słuchawki Lenovo LP40 białe | 41 zł |
Oryginalne Słuchawki Lenovo Bezprzewodowe Bluetooth LP40 Pro Czarne | 73 zł |
Słuchawki Bluetooth Lenovo ThinkPlus LivePods LP40 Pro Czarne Dokanałowe | 120 zł |
Lenovo Lp40 Pro Bt - Białe / Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Lenovo Lp4 | 51 zł |
LENOVO LP 40 PRO ZIELONE SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE | 74 zł |
LENOVO LP 40 PRO FIOLETOWE SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE | 74 zł |