Słuchawki
Lenovo HT38
Wideo 3Zdjęcia 16 |
Lenovo HT38 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo HT38
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Livepods Ht38 EM-JH133-CP Słuchawki Czarny 5 x 5 x 2 cm 50 g | 140 zł |
Słuchawki Lenovo HT38 białe | 42 zł |
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE LENOVO HT38 DOUSZNE | 44 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo HT38 Wodoodporne Gamingowe Powerbank | 49 zł |
ORYGINALNE SŁUCHAWKI LENOVO HT38 | 49 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →