Słuchawki
Lenovo 100 Stereo USB Headset (4XD0X88524)
Zdjęcia 3 |
Lenovo 100 Stereo USB Headset 2021 rok |
|
Jak wybrać gamingowy zestaw słuchawkowy do codziennej gry i dominacji onlineRozważamy nad różnicami między zwykłymi i gamingowymi słuchawkami, podpowiadamy, jak mądrze podejść do wyboru zestawu słuchawkowego
Jak konsekwentne używanie słuchawek wpływa na słuch: mity i rzeczywistośćCzy ciągłe używanie słuchawek może naprawdę wpłynąć na słuch?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo 100 Stereo USB Headset
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo 100 - headset | 195 zł |
Lenovo Słuchawki 100 Usb Stereo Headset 4Xd0X88524 | 198 zł |
Słuchawki Lenovo 100 (4XD0X88524) | 188 zł |
Lenovo 100 USB Stereo Headset Microphone, USB 2.0 Type A ...nie z tej ziem | 214 zł |
Lenovo słuchawki USB Stereo Headset (4XD0X88524) | 231 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →