Słuchawki
Lenovo HT28
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Lenovo HT28 |
|
Jak wybrać gamingowy zestaw słuchawkowy do codziennej gry i dominacji onlineRozważamy nad różnicami między zwykłymi i gamingowymi słuchawkami, podpowiadamy, jak mądrze podejść do wyboru zestawu słuchawkowego
Jak konsekwentne używanie słuchawek wpływa na słuch: mity i rzeczywistośćCzy ciągłe używanie słuchawek może naprawdę wpłynąć na słuch?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo HT28
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki Bluetooth Lenovo HT28 TWS Czarny HT28BK | 90 zł |
Lenovo Słuchawki douszne TWS HT28 Czarne UHLNNBDBHT28BLA | 142 zł |
Dokanałowe Lenovo HT28 TWS Bluetooth czarne SL-BT-LEN-019 | 139 zł |
LENOVO TWS HT28 Czarne HT28BLA | 150 zł |
Lenovo Słuchawki douszne TWS HT28 Czarne 92948 | 150 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →