Słuchawki
Lenovo Go Wireless ANC with Stand (4XD1C99222)
Wideo 1Zdjęcia 20 |
Lenovo Go Wireless ANC with Stand |
|
Połączenie combo: klucz sprzętowy USB A, kabel USB C lub BT 5.0. Aktywna redukcja szumów. Długi czas pracy na baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Go Wireless ANC with Stand
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy z podstawką ładującą Go Wireless ANC 4XD1 | 995 zł |
Słuchawki Lenovo Go (4XD1C99222) | 882 zł |
Lenovo 4xd1c99222 Wireless Headset Czarny | 939 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →