Soundcore A25i
Zdjęcia 17 |
Soundcore A25i |
|
Małe i lekkie słuchawki TWS o konstrukcji dousznej znanej marki ANKER. Model obsługuje bezprzewodowe parowanie ze źródłami dźwięku poprzez protokół Bluetooth v 5.3. Zestaw słuchawek i etui waży zaledwie 41 g. Soundcore A25i zapewnia bogaty dźwięk z dobrą charakterystyką basów, obsługując jednocześnie kodeki AAC i SBC. W celu personalizacji ustawień użytkownik ma prawo skorzystać z usług aplikacji mobilnej, w której dostępne są 22 różne tryby korektora i można elastycznie konfigurować sterowanie dotykowe (dotykając odpowiednich paneli na „uszach”).
Po pełnym naładowaniu słuchawki pozostają na powierzchni do 9 godzin. Etui ładujące wydłuża żywotność baterii do 28 godzin włącznie. Co więcej, dosłownie 10 minut ładowania wystarczy na 2 godziny odtwarzania muzyki. Dodatkowo warto wspomnieć o dwóch mikrofonach i algorytmach sztucznej inteligencji zapewniających wyraźne rozmowy. Standardowa konfiguracja modelu obejmuje trzy rodzaje końcówek dousznych, kable USB typu C i USB A.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Soundcore 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Soundcore.
Kup Soundcore A25i
Wszystkie ceny 28 →Soundcore Anker A25i Bezprzewodowe słuchawki - Bluetooth 53 - Aplikacja - | 208 zł |
SOUNDCORE Słuchawki bezprzewodowe SOUNDCORE A25i Biały | 180 zł |
Anker Słuchawki bezprzewodowe A25i Czarne UHANKRDB0000038 | 179 zł |
Dokanałowe Soundcore A25i Białe SL-ANKR-0013 | 199 zł |
Słuchawki dokanałowe SOUNDCORE A25i Czarny | 179 zł |