Soundcore Space One
Wideo 28Zdjęcia 8 |
Soundcore Space One |
|
Pełnowymiarowe słuchawki Hi-Res marki Soundcore, których właścicielem jest ANKER. Model może pochwalić się wysoką jakością dźwięku dzięki obsłudze kodeka LDAC, aktywnej redukcji szumów i długiej żywotności baterii. Za brzmienie słuchawek odpowiadają 40-milimetrowe dynamiczne przetworniki z naciskiem na składową basową palety dźwiękowej. Ponadto Soundcore Space One zapewnia spersonalizowane ustawienia jakości dźwięku HearID i niestandardowy 8-pasmowy korektor.
Do obsługi adaptacyjnej redukcji szumów słuchawki wykorzystują mikrofony z algorytmami sztucznej inteligencji, które skutecznie tłumią hałas otoczenia. Osobną linią zaznaczono tryb przezroczystości – aktywuje się go poprzez dotknięcie misy lub nagranie mowy użytkownika. Słuchawki łączy się poprzez Bluetooth lub tradycyjną metodą przewodową (kabel jest wyjmowany). Autonomia modelu wystarcza na 55 godzin słuchania muzyki bez aktywnej redukcji szumów i do 40 godzin odtwarzania utworów audio z redukcją szumów ANC. A dosłownie 5 minut ładowania przez złącze USB typu C daje kolejne 4 godziny autonomii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Soundcore 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Soundcore.
Kup Soundcore Space One
Wszystkie ceny 38 →soundcore Anker Space One Adaptacyjna redukcja szumów Czarny A3035 | 450 zł |
SOUNDCORE Słuchawki bezprzewodowe SOUNDCORE Space One Biały | 359 zł |
Anker Słuchawki nauszne Soundcore Space One czarne UHANKRNB00ONECZ | 452 zł |
Nauszne Soundcore Space One Czarne SL-BT-ANKR-0005 | 399 zł |
Anker Słuchawki nauszne Soundcore Space One czarne 120927 | 478 zł |