Słuchawki
Poly BlackWire 8225-M USB-A (214408-01)
Zdjęcia 5 |
Poly BlackWire 8225-M USB-A 2021 rokANC |
|
Słuchawki są zoptymalizowane pod kątem Microsoft Teams.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Poly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Poly.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Poly BlackWire 8225-M USB-A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
POLY Blackwire 8225 Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na 214408-01 | 670 zł |
Blackwire 8225 przewodowy zestaw słuchawkowy USB A (214408-01) | 659 zł |
POLY Blackwire 8225 Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na 214408-01 | 670 zł |
Poly Blackwire 8225 | 1 077 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →