Asus ROG Fusion II 500 (90YH02W5-B2UA00)
Wideo 9Zdjęcia 17 |
Asus ROG Fusion II 500 |
|
Flagowa gra z serii Asus ROG 2022 z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym Hi-Res, oświetleniem RGB i łączem kombinowanym (mini-jack 3,5 mm, USB A, USB C). Model należy do wyższego segmentu cenowego i przeznaczony jest dla wymagających graczy i e-sportowców, dla których pozycjonowanie w grze ma kluczowe znaczenie. Kluczową cechą tego modelu jest wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy ESS 9280 z obsługą technologii Quad-DAC, który współpracuje z kompleksowymi emiterami ASUS Essence wyposażonymi w uszczelnione komory akustyczne.
Producent obiecuje rekordowy stosunek sygnału do szumu na poziomie około 130 dB, podczas gdy większość konkurentów bez wbudowanego przetwornika cyfrowo-analogowego ogranicza się do 90-100 dB. W połączeniu z obsługą wirtualnego dźwięku 7.1, Asus ROG Fusion II 500 zapewnia niezwykle szczegółowy i czysty dźwięk z precyzyjnym pozycjonowaniem przestrzennym. Wirtualny dźwięk uruchamiany jest od strony urządzenia, więc do jego włączenia nie są potrzebne żadne dodatkowe sterowniki ani specjalistyczne oprogramowanie.
Do transmisji mowy podczas gry służą złożone mikrofony AI Beamforming z obsługą technologii AI Noise Cancellation i certyfikatem Discord / TeamSpeak. Praktyczna konstrukcja zestawu słuchawkowego zapewnia wielogodzinne użytkowanie: słuchawki ważą 310 gramów, regulowany, wyściełany pałąk zapewnia dokładne i pewne dopasowanie do głowy, a w zestawie znajdują się 2 pary wymiennych nauszników.
Poduszki nauszne ROG Hybrid są wykonane z przewiewnej tkaniny siatkowej i lepiej nadają się do zabawy w upale, podczas gdy klasyczne poduszki nauszne ROG są wykonane ze sztucznej skóry i koncentrują się na poprawie komfortu i poprawie pasywnej izolacji akustycznej. Aby podkreślić wysoki status urządzenia, projektanci Asusa umieścili na każdej misce małą strefę RGB z obsługą Asus Aura Sync. Producent deklaruje wsparcie dla komputerów PC (Windows i Mac), konsol do gier PlayStation (wersje 4 i 5), Xboksa (One S/X, Series S/X), a także przenośnego dekodera i gadżetów mobilnych Nintendo Switch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus ROG Fusion II 500
Wszystkie ceny 15 →ASUS ROG Fusion II 500 | 598 zł |
Asus Słuchawki gamingowe ROG Fusion II 500 USB-C/A DAC, czarne UMASURPG000 | 959 zł |
ASUS ROG Fusion II 500 USB-C/A DAC, czarne 90YH02W5-B2UA00 | 997 zł |
Słuchawki ASUS ROG Fusion II 500 | 643 zł |
Asus Słuchawki gamingowe ROG Fusion II 500 USB-C/A DAC, czarne 87845 | 1 013 zł |