Corsair HS35
Zdjęcia 25 |
Corsair HS35 |
|
Wieloplatformowe, nauszne, zamknięte słuchawki dla graczy z odłączanym mikrofonem na ramieniu i połączeniem przewodowym. W pełni kompatybilny ze smartfonami, komputerami osobistymi, laptopami, tabletami, mobilnymi i stacjonarnymi konsolami do gier Sony PlayStation 4, Xbox One (z adapterem) i Nintendo Switch. Są pozycjonowane jako niedrogi produkt średniej półki cenowej przeznaczony dla graczy, którzy chcą uzyskać wysokiej jakości dźwięk i wygodne dopasowanie.
Słuchawki Corsair HS35 mają trwałą i praktyczną konstrukcję z dużymi, miękkimi nausznikami. Z łatwością dostosowuje się do anatomicznych cech głowy użytkownika, zapewniając dobrą pasywną izolację hałasu i komfort podczas długich sesji grania. Potężne dynamiczne przetworniki z membraną 50 mm i magnesami neodymowymi zapewniają wysokiej jakości dźwięk z mocnym basowym akcentem. Odłączany mikrofon jednokierunkowy z certyfikatem Discord, zoptymalizowany pod kątem wysokiej jakości transmisji głosu i redukcji szumów otoczenia. Zapewnia regulację głośności oraz przycisk do szybkiego wyciszania mikrofonu (na lewej miseczce). Do podłączenia używany jest okrągły kabel z 4-pinowym złączem mini-Jack 3,5 mm i 2x3-pinowym adapterem rozgałęźnym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair HS35
Wszystkie ceny 9 →CORSAIR Słuchawki CORSAIR HS35 Carbon Czarny | 209 zł |
CORSAIR HS35 Czerwone CA-9011198-EU | 200 zł |
Nauszne Corsair HS35 Stereo Carbon SL-G-COR-023 | 209 zł |
Słuchawki Corsair HS35 Czarne (CA-9011195-EU) | 208 zł |
Słuchawki CORSAIR HS35 Carbon Stereo Gaming CA-9011195-EU | 170 zł |