Corsair HS55 Surround
Wideo 1Zdjęcia 28 |
Corsair HS55 Surround 2022 rokwielokanałowe |
|
Zamknięty, nauszny zestaw słuchawkowy do gier z wysuwanym mikrofonem i wirtualizacją dźwięku przestrzennego 7.1 (przy użyciu dołączonego adaptera USB). W pełni kompatybilny z komputerami PC, laptopami, komputerami Apple Mac i konsolami do gier Xbox (One/Series S/X), Sony PlayStation 4/5 i Nintendo Switch. Potrafi pracować z gadżetami mobilnymi (smartfony i tablety). Pozycjonowany jako produkt średniej klasy 2022, skierowany do wymagających graczy poszukujących wysokiej jakości dźwięku i wygodnego dopasowania podczas długich sesji grania.
Konstrukcja słuchawek Corsair HS55 Surround obejmuje stalowy pałąk z miękkim uchwytem i duże nauszniki. Szerokie poduszki nauszne wypełnione specjalnym materiałem polimerowym z efektem pamięci równomiernie rozkładają siłę nacisku, nie wywierając nadmiernego nacisku na okolice uszu, co ma kluczowe znaczenie podczas długich sesji grania. Warto również zwrócić uwagę na dobrą pasywną izolację akustyczną oraz mocne 50-milimetrowe przetworniki dynamiczne z magnesami neodymowymi, które gwarantują wysokiej jakości dźwięk z charakterystycznym akcentem basowym. Dołączony adapter USB, który jest zewnętrzną kartą dźwiękową, zapewnia lepsze pozycjonowanie źródeł dźwięku, umożliwiając szybką nawigację w środowisku gier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair HS55 Surround
Wszystkie ceny 15 →CORSAIR Przewodowy gamingowy zestaw słuchawkowy CORSAIR HS55 Surround Carb | 279 zł |
Nauszne Corsair HS55 Surround White SL-G-COR-072 | 317 zł |
Słuchawki CORSAIR HS55 Surround Biały | 287 zł |
Corsair HS55 Surround Nauszne Biały | 269 zł |