Corsair HS80 RGB Wireless
Wideo 34Zdjęcia 25 |
Corsair HS80 RGB Wireless |
|
Najwyższej klasy, zamknięty, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier z wysuwanym mikrofonem na ramieniu, oświetleniem Corsair iCUE RGB, technologią dźwięku przestrzennego i technologią Slipstream Wireless (klucz USB w zestawie). Charakteryzuje się oryginalnym wyglądem zewnętrznym, wysokiej jakości dźwiękiem i wygodnym dopasowaniem. Ergonomiczna, solidna i przemyślana konstrukcja tego modelu została wykonana z metalu i wytrzymałego tworzywa sztucznego.
Muszle słuchawek mają oryginalny asymetryczny kształt, nawiązujący kształtem do uszu. Elastyczny pałąk ze specjalną wkładką z tkaniny zapewnia zrównoważoną siłę mocowania. Ergonomiczne nauszniki z tkaniny są oddychające i wypełnione pianką zapamiętującą kształt, dzięki czemu zapewniają wygodę podczas długich sesji grania. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Corsair HS80 RGB jest wyposażony w duże dynamiczne przetworniki neodymowe o średnicy 50 mm.
Zapewniają wysokiej jakości dźwięk z wyraźnym akcentem basowym, a wirtualizacja dźwięku przestrzennego z wykorzystaniem technologii Dolby ATMOS znacznie zwiększa poziom immersji w procesie gry i pozwala szybko poruszać się po środowisku gry, co daje wymierną przewagę w grach. Oprócz połączenia bezprzewodowego obsługiwane jest również połączenie kablowe USB, które umożliwia przesyłanie strumienia audio Hi-Res (24-bit, 96 kHz). Słuchawki są w pełni kompatybilne z komputerami PC, Mac oraz konsolami Sony PS 4 i 5.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair HS80 RGB Wireless
Wszystkie ceny 27 →CORSAIR Słuchawki bezprzewodowe CORSAIR HS80 RGB Wireless Karbonowy CA-901 | 649 zł |
Corsair HS80 RGB Wireless - Black | 594 zł |
Corsair Słuchawki bezprzewodowe HS80 RGB Carbon UHCRRRMB0000012 | 743 zł |
Nauszne Corsair HS80 RGB Wireless Carbon SL-G-COR-059 | 599 zł |
Corsair Słuchawki bezprzewodowe HS80 RGB Carbon 68200 | 785 zł |