Słuchawki
Corsair HS55 Wireless (CA-9011280-EU)
Wideo 4Zdjęcia 13 |
Corsair HS55 Wireless |
|
Aby uzyskać Dolby Audio 7.1, korektory i dostęp do wszelkiego rodzaju ustawień słuchawek na PC i Mac, musisz zainstalować autorską aplikację Corsair iCUE i połączyć się za pomocą dołączonego adaptera USB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair HS55 Wireless
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair HS55 BEZPRZEWODOWY - CARBONCASQUE SANS FIL GAMING CA-9011280-EU | 598 zł |
CORSAIR Słuchawki bezprzewodowe CORSAIR HS55 Carbon Czarny | 299 zł |
Corsair Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy HS55 carbon UHCRRRMB0000016 | 531 zł |
Nauszne Corsair HS55 Wireless White SL-G-COR-085 | 419 zł |
Słuchawki CORSAIR HS55 Czarny | 500 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →