Corsair Void RGB Elite Wireless
Wideo 13Zdjęcia 16 |
Corsair Void RGB Elite Wireless |
|
Wysokiej jakości bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy z zamkniętą tylną częścią nauszną z wysuwanym mikrofonem Corsair iCUE RGB, wirtualizacją dźwięku przestrzennego 7.1 i łącznością radiową (dołączony klucz USB). Charakteryzuje się oryginalnym wyglądem zewnętrznym, wysokiej jakości dźwiękiem i wygodnym dopasowaniem. Solidna i dobrze zaprojektowana konstrukcja wykonana jest z metalu i wytrzymałego tworzywa sztucznego.
Nauszniki mają oryginalny asymetryczny kształt, który dopasowuje się do kształtu uszu. Elastyczny pałąk, który zapewnia zrównoważoną siłę zacisku, jest wyposażony w specjalną wkładkę z tkaniny. Ergonomiczne, oddychające nauszniki z mikrofibry, wypełnione pianką z pamięcią kształtu, zapewniającą wygodę podczas długich sesji grania. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Corsair Void RGB Elite jest wyposażony w duże, dynamiczne przetworniki neodymowe o średnicy 50 mm. Zapewniają wysokiej jakości dźwięk z wyraźnym akcentem basowym, a wirtualizacja wolumetrycznego środowiska dźwiękowego znacznie podnosi poziom zanurzenia w rozgrywce i pozwala na szybką nawigację w środowisku gry, co daje namacalną przewagę w grach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair Void RGB Elite Wireless
Wszystkie ceny 17 →CORSAIR Zestaw słuchawkowy CORSAIR Void ELITE Wireless Carbon Czarny | 429 zł |
Nauszne Corsair Void Elite Wireless Carbon SL-G-COR-038 | 459 zł |
Słuchawki CORSAIR Void RGB Elite Wireless Czarny | 427 zł |
Słuchawki z mikrofonem CORSAIR Czarny CA-9011201-EU | 616 zł |
Słuchawki CORSAIR Void RGB Elite Wireless Czarny | 427 zł |