Słuchawki
Corsair HS50 Pro Stereo
Wideo 18Zdjęcia 28 |
Corsair HS50 Pro Stereo 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair HS50 Pro Stereo
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR HS50 PRO Stereo Carbon CA-9011215-EU | 299 zł |
Corsair HS50 Pro Stereo Carbon CA-9011215-EU Nauszne Czarny | 299 zł |
Słuchawki Corsair HS50 Pro Stereo Czarne (CA-9011215-EU) | 299 zł |
Słuchawki CORSAIR HS50 Pro Stereo | 333 zł |
Corsair HS50 Pro Stereo Carbon CA-9011215-EU Nauszne Czarny | 299 zł |
CORSAIR HS50 PRO Stereo Zielone CA-9011216-EU | 229 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →