Corsair HS65 Surround
Wideo 5Zdjęcia 20 |
Corsair HS65 Surround 2022 rokwielokanałowe |
|
Wygodny, zamknięty, przewodowy, nauszny zestaw słuchawkowy do gier z rozkładanym mikrofonem i zewnętrzną kartą dźwiękową USB do wirtualizacji wielokanałowego dźwięku przestrzennego 7.1. Gwarantowana kompatybilność z komputerami osobistymi, laptopami, platformą Mac i różnymi konsolami do gier (Xbox One/Series S/X, Sony PS 4/5, Nintendo Switch). Może współpracować ze smartfonami i tabletami.
Jest to dalszy rozwój popularnego modelu Corsair HS60. Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, skierowany do wymagających graczy, którzy wybierają wysoką jakość dźwięku i wygodne dopasowanie podczas długich sesji grania. Ergonomiczna konstrukcja słuchawek Corsair HS65 Surround obejmuje pałąk składający się ze sprężystej stalowej opaski z miękkim uchwytem i dużymi nausznikami.
Imponująco szerokie nauszniki wypełnione pianką zapamiętującą kształt równomiernie rozprowadzają nacisk bez nadciśnienia. Za plusy tego modelu można również uznać dobrą bierną izolację akustyczną, która działa w obu kierunkach. Potężne 50-milimetrowe przetworniki dynamiczne z magnesami neodymowymi gwarantują wysokiej jakości dźwięk z charakterystycznym dla gamingowych modeli akcentem basowym. Dzięki dołączonej karcie dźwiękowej i autorskiemu oprogramowaniu Corsair iCUE słuchawki zapewniają precyzyjne pozycjonowanie źródła, co pozwala szybciej poruszać się po środowisku gier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair HS65 Surround
Wszystkie ceny 28 →CORSAIR Przewodowy gamingowy zestaw słuchawkowy CORSAIR HS65 Surround Carb | 299 zł |
Nauszne Corsair HS65 Surround White SL-G-COR-074 | 329 zł |
Słuchawki CORSAIR HS65 Surround Czarny | 323 zł |
Corsair Zestaw słuchawkowy HS65 V2 biały 121257 | 640 zł |
Słuchawki CORSAIR HS65 Surround Czarny | 323 zł |