Monitor Asus ProArt PA148CTV 14 " czarny
Wideo 9Zdjęcia 13 |
Asus ProArt PA148CTV 14 " czarny
Przekątna:14 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:700:1
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ProArt PA148CTV 14 " czarny
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
14" ASUS ProArt PA148CTV - 1920x1080 (FHD) - IPS - Touchscreen - Speakers | 1 709 zł |
Asus Monitor 14 cali PA148CTV IPS mHDMI USB-C Głośnik PIVOT sRGB 100 UPASU | 1 780 zł |
Monitor, Asus, PA148CTV, 14' | 1 723 zł |
ASUS ProArt Display PA148CTV Portable Professional Monitor [100 sRGB, 100 | 1 729 zł |
Monitor ASUS ProArt PA148CTV 14" 1920x1080px IPS | 1 719 zł |
pokaż 19 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →