Monitor Asus ZenScreen GO MB16AWP 16 " czarny (90LM07I1-B01370)
Wideo 8Zdjęcia 10 |
Zamknij
Menu
Asus ZenScreen GO MB16AWP 16 " czarny
Przekątna:16 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
Wbudowana bateria 7800mAh. Gniazdo do podłączenia statywu. Screen Mirroring odbywa się za pośrednictwem Wi-Fi, Miracast lub AirPlay.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ZenScreen GO MB16AWP 16 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus MB16AWP 90LM07I1-B01370 169 Bezprzewodowy przenośny monitor Czarny15,6-calowy wyświetlacz FHD z bardzo wąskimi ramkami i powłoką przeciwodblasko Amazon.plZłóż skargę | 1 819 zł |
ASUS MB16AWP - 15.6'' | IPS | Full HD | 60 Hz | USB-C | Głośniki 2 x 1W MOASUS MB16AWP - 15.6'' | IPS | Full HD | 60 Hz | USB-C | Głośniki 2 x 1W - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ s... więcejpecyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 1 969 zł |
ASUS ZenScreen Go MB16AWP 16" Full HD IPS 60Hz 5msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 2 019 zł |
Monitor Asus Przenośny ZenScreen Go MB16AWP (90LM07I1-B01370) | 1 962 zł |
ASUS ZenScreen MB16AWP 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 px 90LM07I1-B01370ASUS (90LM07I1-B01370) ASUS ZenScreen MB16AWP 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 px Full HD monitor LED Czarny... Senetic.plZłóż skargę | 2 162 zł |
ASUS ZenScreen Go MB16AWP 16" Full HD IPS 60Hz 5msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 039 zł |
Asus Zenscreen Mb16ac 15.6´´ Full Hd Ips Monitor 60hz Czarny One Size / EUWtyczka EU.ASUS ZenScreen MB16AWP.Średnic tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 321 zł |
Seria Asus ZenScreen (przenośne)Porównaj w tabeli →
od 1 919 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), OLED, czas reakcji 1 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, HDR, TÜV Rheinland
od 1 457 zł
przenośny, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 120 Hz, HDMI, USB C, HDR
od 999 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 259 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 1 519 zł
przenośny, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
od 1 249 zł
przenośny, dotykowy, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 155 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 649 zł
przenośny, 13.3 ", 1920x1080 (16:9), OLED, czas reakcji 1 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, HDR, TÜV Rheinland
od 894 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, TÜV Rheinland
od 1 819 zł
przenośny, 16 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki, TÜV Rheinland
od 789 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, USB C
od 1 728 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, USB C
od 1 639 zł
przenośny, dotykowy, 14 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C
od 1 589 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
Wideo recenzje
Wireless Freedom for Any Task - ZenScreen Go MB16AWP Portable Wireless Monitor | ASUS
18 kwietnia 202216 952 przegląd
Asus ZenScreen Go MB16AWP 2024 (Best Portable Monitor) Review
17 grudnia 2023277 przegląd
How to Mirror Wirelessly on ZenScreen Go MB16AWP | ASUS
24 marca 202213 058 przegląd
This Wireless Monitor Will Improve Your Productivity | Asus ZenScreen Go MB16AWP Review
19 kwietnia 202211 470 przegląd
3 ways to maximize on-the-go productivity with ASUS ZenScreen GO MB16AWP!
30 czerwca 2022906 przegląd
How to Mirror Wirelessly on ZenScreen Go MB16AWP | ASUS SUPPORT
21 marca 20229 584 przegląd
ASUS ZenScreen Go MB16AWP review: Wireless Portable LCD display
29 maja 202229 616 przegląd
A True Portable Wireless LCD Monitor - ASUS ZenScreen Go MB16AWP Review
6 lipca 202213 824 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 2 198 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 784 zł
przenośny, dotykowy, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 389 zł
przenośny, dotykowy, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 728 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, USB C
od 672 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
od 985 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 999 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 469 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR