Монітор Asus TUF Gaming VG27AQ3A 27 " чорний
Відео 1Фото 6 |
Ігровий 27-дюймовий монітор від бренду Asus – це середньобюджетний представник профільної лінійки TUF. Він виконаний у характерному дизайні з текстурною обробкою задньої панелі, V-подібною підставкою, яка крім нахилу підтримує поворот екрана, а також звичними сьогодні тонкими рамками. Модель базується на IPS-матриці з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів, що забезпечує досить хорошу деталізацію картинки (розмір пікселя 0.23 мм).
До переваг зображення монітора Asus TUF Gaming VG27AQ3A крім широких кутів огляду відноситься якісна передача кольору, що підтверджує розширений до 130% охоплення простору sRGB. Є також формальна підтримка HDR-контенту, але пікова яскравість 250 нит не дозволить розраховувати на відчутну різницю з SDR-вмістом. Геймерську орієнтацію моделі підтверджує швидкий відгук матриці (1 мс від сірого до сірого), відмінна «герцовка» в 180 Гц, безліч профільних опцій, починаючи від виведення на екран таймера і прицілу, а також закінчуючи висвітленням Shadow Boost і показом FPS в режимі . Підтримуються тут і затребувані сьогодні технології синхронізації – насамперед AMD FreeSync Premium. На окрему згадку заслуговує безпека дисплея для зору (є сертифікат TÜV Rheinland) і вбудовані динаміки на 4 Вт.
Купити Asus TUF Gaming VG27AQ3A 27 " чорний
Усі ціни 15 →ASUS Monitor ASUS VG27AQ3A 27 QHD IPS 1ms 180Hz Czarny | 1 249 zł |
27" ASUS TUF Gaming VG27AQ3A - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - Fast IPS - HDR10 | 1 215 zł |
Asus 27'' TUF Gaming VG27AQ3A 2xHDMI DP głośniki 2x2W MON-LCD-ASU-0649 | 1 249 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQ3A 27" 2560x1440px IPS 180Hz 1 ms | 1 199 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQ3A 27" 2560x1440px IPS 180Hz 1 ms | 1 239 zł |