Monitor Asus TUF Gaming VG27AQ3A 27 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 6 |
27-calowy monitor gamingowy marki Asus to średniobudżetowy przedstawiciel linii profili TUF. Ma charakterystyczną konstrukcję z teksturowanym panelem tylnym, podstawką w kształcie litery V, która oprócz obracania ekranu umożliwia także jego przechylanie, oraz znane dziś cienkie ramki. Model oparty jest na matrycy IPS o rozdzielczości 2560x1440 pikseli, co zapewnia dość dobrą szczegółowość obrazu (rozmiar piksela 0,23 mm).
Oprócz szerokich kątów widzenia, do zalet obrazu na monitorze Asus TUF Gaming VG27AQ3A należy wysokiej jakości odwzorowanie kolorów, co potwierdza rozszerzone pokrycie przestrzeni sRGB aż do 130%. Jest też formalne wsparcie dla treści HDR, jednak szczytowa jasność na poziomie 250 nitów nie pozwoli liczyć na zauważalną różnicę w przypadku treści SDR. Gamingową orientację modelu potwierdza szybka reakcja matrycy (1 ms od szarości do szarości), doskonałe „herce” przy 180 Hz, bogactwo opcji profilu, począwszy od wyświetlania timera i wzroku na ekranie, jak a także kończąc na podświetlaniu Shadow Boost i wyświetlaniu FPS w czasie rzeczywistym. Obsługiwane są tu także technologie synchronizacji, na które jest dziś zapotrzebowanie – przede wszystkim AMD FreeSync Premium. Na szczególną uwagę zasługuje bezpieczeństwo oczu wyświetlacza (certyfikat TÜV Rheinland) i wbudowane głośniki o mocy 4 W.
Kup Asus TUF Gaming VG27AQ3A 27 " czarny
Wszystkie ceny 14 →ASUS Monitor ASUS VG27AQ3A 27 QHD IPS 1ms 180Hz Czarny | 1 249 zł |
27" ASUS TUF Gaming VG27AQ3A - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - Fast IPS - HDR10 | 1 215 zł |
Asus 27'' TUF Gaming VG27AQ3A 2xHDMI DP głośniki 2x2W MON-LCD-ASU-0649 | 1 249 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQ3A 27" 2560x1440px IPS 180Hz 1 ms | 1 199 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQ3A 27" 2560x1440px IPS 180Hz 1 ms | 1 239 zł |