Монітор Asus ROG Strix XG27AQMR 27 " чорний
Фото 7 |
Закрити
Шапка
Asus ROG Strix XG27AQMR 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:300 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:600 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ROG Strix XG27AQMR 27 " чорний
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS 685cm ROG STRIX XG27AQMR WQHD 30 90LM08K0-B01170 | 2 743 zł |
ASUS Monitor ASUS ROG Strix XG27AQMR 27 QHD IPS 1ms 300Hz CzarnyMonitor gamingowy ROG Strix Xg27Aqmr — 27 cali 2K QHD (2560x1440), Fast Ips, 300 Hz (powyżej 144 Hz), 1 ms Gtg, zgodny z G-Sy... щеnc, Variable Overdrive, Elmb Sync, DisplayHDR 600. Korzyści: 27-calowy monitor Wqhd (2560 x 1440) z ultraszybką częstotliwością odświeżania 300 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki Fast IPS zapewnia czas reakcji 1 ms (Gtg) dla ostrych efektów wizualnych w grach z dużą liczbą klatek na sekundę. Kompatybilność z G-Sync i technologia FreeSync Premium Pro zapewniają płynną rozgrywkę Technologia High Dynamic Range (Hdr) zgodna z DisplayHDR 600 w połączeniu z gamą kolorów Dci-P3 zapewnia wyjątkowy kontrast i wydajność kolorów MediaMarkt.plПоскаржитись | 2 819 zł |
27" ASUS ROG Strix XG27AQMR - 2560x1440 (QHD) - 300Hz - Fast IPS - USB 3.227 Monitor gamingowy od ASUS z rozdzielczo?? na 2560x1440 (QHD), 300Hz & USB 3.2 HUB Specyfikacja Rozdzielczo??: 2560x1440 (Q... щеHD) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 300Hz Szybko?? reakcji: 1ms (GTG) Rodzaj panelu: Fast IPSHighlights FreeSync Premium Pro & G-Sync Compatible HDR10 USB 3.2 HUB HDR600 Asus Extreme Low Motion Blur (ELMB) Proshop.plПоскаржитись | 3 131 zł |
Asus Monitor 27 cali XG27AQMR UPASU027XSG7QMRRog Strix XG27AQMR
- 27-calowy monitor WQHD (2560 x 1440) z ultraszybką częstotliwością odświeżania 300 Hz, przeznaczony... щеdla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki
- Szybka technologia IPS zapewnia czas reakcji 1 ms (GTG) dla ostrych efektów wizualnych w grach z dużą liczbą klatek na sekundę
- Kompatybilność z G-Sync i technologia FreeSync Premium Pro zapewniają płynną rozgrywkę
- Technologia High Dynamic Range (HDR) zgodna z DisplayHDR 600 w połączeniu z gamą kolorów DCI-P3 ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 3 023 zł |
ASUS 27"'' Rog Strix XG27AQMR CzarnyDominujący kolor: Czarny Waga [kg]: 4.37 kg Wysokość [mm]: 367.12 mm Szerokość [mm]: 614.81 mm Głębokość [mm]: 60.12 mm Seria... ще: Rog Strix XG27AQMR Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 27" Rozmiar plamki [mm]: 0.233 mm Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440 px Jasność [cd/m2]: 350 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 1,07 mln Inne: Rog Strix XG27AQMR27-calo Neonet.plПоскаржитись | 3 046 zł |
ще 17 пропозицій
Серія Asus ROG Strix (ігрові)
від 1 782 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 537 zł
ігрова, механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, дод. клавіш: 2, підсвічування, RGB підсвічування
від 12 799 zł
продуктивний, ігровий, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 240 Гц, Ryzen 9, 7945HX, 2.5 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3 кг
від 374 zł
ігрова мишка, бездротова, Bluetooth/радіо, BT v 5, Multi-Device, кнопки: 4, програмовані, + колесо, механічні, RGB підсвічування, сенсор 36000 DPI
від 311 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, складаються, 20 – 40000 Гц, 32 Ом
від 1 574 zł
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 2 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 2 175 zł
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.3 мс, 380 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
від 692 zł
ігрова, оптико-механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, RGB підсвічування
від 12 999 zł
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), miniLED, 240 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
від 150 zł
ігрова мишка, дротова, USB A, кнопки: 4, програмовані, + колесо, Omron, RGB підсвічування, сенсор 12000 DPI
від 767 zł
ігрові, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, 1.2 м, Bluetooth v 5.0, aptX, активне шумозаглушення, багатоканальні, складаються, 10 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 1800 мАгод, до 45 год, з кейсом + дротовий режим
від 1 059 zł
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 3 599 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 619 zł
ігрова, оптико-механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, захист від вологи, RGB підсвічування
від 20 699 zł
продуктивний, ігровий, 18 ", 2560x1600 (16:10), miniLED, 240 Гц, Core i9, 14900HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4090, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3.1 кг
від 273 zł
ігрова мишка, бездротова, Bluetooth/радіо, Multi-Device, кнопки: 5, + колесо, сенсор 7200 DPI
від 388 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, USB A, USB C, 1.2 м, 20 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + подовжувач
від 1 189 zł
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 1 998 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 716 zł
ігрова, оптико-механічна, комбінована, бездротова, Bluetooth / радіо / дротова, BT v 5, USB, нестандартна, підсвічування, RGB підсвічування
від 989 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 999 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 469 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 589 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 575 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 009 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 999 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR