Monitor Asus ROG Strix XG27AQMR 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Asus ROG Strix XG27AQMR 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:300 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:600 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG Strix XG27AQMR 27 " czarny
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS 685cm ROG STRIX XG27AQMR WQHD 30 90LM08K0-B01170 | 2 743 zł |
ASUS Monitor ASUS ROG Strix XG27AQMR 27 QHD IPS 1ms 300Hz CzarnyMonitor gamingowy ROG Strix Xg27Aqmr — 27 cali 2K QHD (2560x1440), Fast Ips, 300 Hz (powyżej 144 Hz), 1 ms Gtg, zgodny z G-Sy... więcejnc, Variable Overdrive, Elmb Sync, DisplayHDR 600. Korzyści: 27-calowy monitor Wqhd (2560 x 1440) z ultraszybką częstotliwością odświeżania 300 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki Fast IPS zapewnia czas reakcji 1 ms (Gtg) dla ostrych efektów wizualnych w grach z dużą liczbą klatek na sekundę. Kompatybilność z G-Sync i technologia FreeSync Premium Pro zapewniają płynną rozgrywkę Technologia High Dynamic Range (Hdr) zgodna z DisplayHDR 600 w połączeniu z gamą kolorów Dci-P3 zapewnia wyjątkowy kontrast i wydajność kolorów MediaMarkt.plZłóż skargę | 2 819 zł |
27" ASUS ROG Strix XG27AQMR - 2560x1440 (QHD) - 300Hz - Fast IPS - USB 3.227 Monitor gamingowy od ASUS z rozdzielczo?? na 2560x1440 (QHD), 300Hz & USB 3.2 HUB Specyfikacja Rozdzielczo??: 2560x1440 (Q... więcejHD) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 300Hz Szybko?? reakcji: 1ms (GTG) Rodzaj panelu: Fast IPSHighlights FreeSync Premium Pro & G-Sync Compatible HDR10 USB 3.2 HUB HDR600 Asus Extreme Low Motion Blur (ELMB) Proshop.plZłóż skargę | 3 131 zł |
Asus Monitor 27 cali XG27AQMR UPASU027XSG7QMRRog Strix XG27AQMR
- 27-calowy monitor WQHD (2560 x 1440) z ultraszybką częstotliwością odświeżania 300 Hz, przeznaczony... więcejdla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki
- Szybka technologia IPS zapewnia czas reakcji 1 ms (GTG) dla ostrych efektów wizualnych w grach z dużą liczbą klatek na sekundę
- Kompatybilność z G-Sync i technologia FreeSync Premium Pro zapewniają płynną rozgrywkę
- Technologia High Dynamic Range (HDR) zgodna z DisplayHDR 600 w połączeniu z gamą kolorów DCI-P3 ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 3 023 zł |
ASUS 27"'' Rog Strix XG27AQMR CzarnyDominujący kolor: Czarny Waga [kg]: 4.37 kg Wysokość [mm]: 367.12 mm Szerokość [mm]: 614.81 mm Głębokość [mm]: 60.12 mm Seria... więcej: Rog Strix XG27AQMR Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 27" Rozmiar plamki [mm]: 0.233 mm Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440 px Jasność [cd/m2]: 350 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 1,07 mln Inne: Rog Strix XG27AQMR27-calo Neonet.plZłóż skargę | 3 045 zł |
pokaż 18 ofert
Seria Asus ROG Strix (gamingowe)
od 1 782 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 537 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, klawisze dodatkowe: 2, podświetlenie, Podświetlenie RGB
od 12 799 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 240 Hz, Ryzen 9, 7945HX, 2.5 GHz, RAM 32 GB, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 3 kg
od 374 zł
myszka do gier, bezprzewodowe, Bluetooth / radiowa, BT v 5, Multi-Device, przyciski: 4, programowalne, + rolka przewijania, mechaniczne, podświetlenie RGB, czujnik 36000 DPI
od 313 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, 2x 3.5 mm, 1.2 m, składane, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm
od 1 574 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 2 szt., ≥ 4 wentylatory
od 2 175 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.3 ms, 380 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 692 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, podświetlenie, Podświetlenie RGB
od 12 999 zł
wydajny, do gier, 16 ", 2560x1600 (16:10), miniLED, 240 Hz, Core i9, 13980HX, 1.6 GHz, RAM 32 GB, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.5 kg
od 150 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 4, programowalne, + rolka przewijania, Omron, podświetlenie RGB, czujnik 12000 DPI
od 738 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, 1.2 m, Bluetooth v 5.0, aptX, aktywna redukcja szumów, wielokanałowe, składane, 10 – 40000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 1800 mAh, do 45 h, z etui ładującym + tryb przewodowy
od 1 059 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 3 599 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 619 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, podświetlenie, wodoodporność, Podświetlenie RGB
od 20 699 zł
wydajny, do gier, 18 ", 2560x1600 (16:10), miniLED, 240 Hz, Core i9, 14900HX, 1.6 GHz, RAM 32 GB, DDR5, RTX 4090, SSD M.2, 2048 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 3.1 kg
od 273 zł
myszka do gier, bezprzewodowe, Bluetooth / radiowa, Multi-Device, przyciski: 5, + rolka przewijania, czujnik 7200 DPI
od 388 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, USB A, USB C, 1.2 m, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm, akumulator: z etui ładującym + przedłużacz
od 1 189 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 1 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 716 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, kombinowana, bezprzewodowe, Bluetooth / radiowa / przewodowa, BT v 5, USB, niestandardowy, podświetlenie, Podświetlenie RGB
PodobnePorównaj w tabeli →
od 989 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 999 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 575 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 649 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 849 zł
gamingowy, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 599 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR