Монітор Asus VA34VCPSN 34 " чорний
Фото 9 |
Asus VA34VCPSN 34 " чорний
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus VA34VCPSN 34 " чорний
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus Monitor 34 cale VA34VCPSN UPASU034XSVCPSN | 2 209 zł |
ASUS VA34VCPSN Docking Monitor -34'' | UWQHD | Curved | USB-C PD65W | RJ45 | 2 149 zł |
ASUS 34'' VA34VCPSN Czarny VA34VCPSN | 2 229 zł |
Asus Monitor 34 cale VA34VCPSN 111884 | 2 314 zł |
Asus Monitor 34 cale VA34VCPSN 111884 | 2 209 zł |
ще 11 пропозицій