Monitor Asus VA34VCPSN 34 " czarny
Zdjęcia 9 |
Asus VA34VCPSN 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus VA34VCPSN 34 " czarny
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Business VA34VCPSN skaerm - LED ba 90LM08JJ-B01170 | 2 417 zł |
Asus Monitor 34 cale VA34VCPSN UPASU034XSVCPSN | 2 209 zł |
ASUS VA34VCPSN Docking Monitor -34'' | UWQHD | Curved | USB-C PD65W | RJ45 | 2 149 zł |
ASUS 34'' VA34VCPSN Czarny VA34VCPSN | 2 228 zł |
Asus Monitor 34 cale VA34VCPSN 111884 | 2 314 zł |
pokaż 12 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →