Monitor Asus VP349CGL 34 " czarny
Zdjęcia 9 |
Asus VP349CGL 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus VP349CGL 34 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor ASUS VP349CGL 34" 3440x1440px IPS 100Hz 1 ms | 1 999 zł |
Monitor ASUS VP349CGL 34" 3440x1440px IPS 100Hz 1 ms 90LM07A3-B01170 | 1 999 zł |
ASUS VP349CGL 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px UltraWide 90LM07A3-B01170 | 2 162 zł |
ASUS VP349CGL Gaming Monitor 34inch IPS WLED 3440x1440 FreeSync 100Hz 300c | 1 973 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →