Monitor Asus MB14AC 14 " szary (90LM0631-B01170)
Zdjęcia 7 |
Asus MB14AC 14 " szary
Przekątna:14 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:700:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus MB14AC 14 " szary
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor ASUS ZenScreen MB14AC 14" 1920x1080px IPSPrzenośny monitor ASUS ZenScreen MB14AC - 14 cali, IPS Full HD, Hybrid Signal Solution, USB Type-C, Flicker Free, Filtr świat... więcejła niebieskiego, powierzchnia przeciwodblasko Electro.plZłóż skargę | 902 zł |
ASUS MB14AC - 14'' | IPS | Full HD | 5ms | 1xUSB 3.0 Type-C | MON-LCD-ASU-Rozszerz swoje pole widzenia. Powiększ swój świat. ASUS ZenScreen™ MB14AC został zaprojektowany z myślą o zachowaniu produkty... więcejwności, gdziekolwiek jesteś. Jest to mobilny monitor z rozwiązaniem sygnału hybrydowego USB-C (tryb DP Alt + USB 3.0), dzięki czemu potrzebuje tylko pojedynczego kabla USB-C do dostarczania zasilania i przesyłania sygnału wideo. Charakteryzując Komputronik.plZłóż skargę | 899 zł |
Monitor ASUS 14" 1920 x 1080 90LM0631-B01170 CzarnyMonitor o przekątnej ekranu 14 cali i rozdzielczości ekranu 1920 x 1080 pikseli. Urządzenie charakteryzuj się jasnością na po... więcejziomie 250 cd/m2. ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 063 zł |
Monitor ASUS ZenScreen MB14AC 14" 1920x1080px IPSPrzenośny monitor ASUS ZenScreen MB14AC - 14 cali, IPS Full HD, Hybrid Signal Solution, USB Type-C, Flicker Free, Filtr świat... więcejła niebieskiego, powierzchnia przeciwodblasko Avans.plZłóż skargę | 902 zł |
ASUS ZenScreen MB14AC 14" Full HD IPS 60Hz 5ms PrzenośnyCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 919 zł |
pokaż 10 ofert
AkcesoriaWszystkie akcesoria do Asus MB14AC →
PodobnePorównaj w tabeli →
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 729 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 199 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 500 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, QLED, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 610 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 699 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium