Monitor Asus ROG Strix XG49VQ 49 " czarny (90LM04H0-B01170)
Wideo 8Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
Asus ROG Strix XG49VQ 49 " czarny
Przekątna:49 "
Rozdzielczość:3840x1080 (32:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Zakrzywiona matryca VA 49 '' o rozdzielczości 3840 x 1080. Przekątna i rozdzielczość urządzenia pozwala pomieścić dwa 27-calowe wyświetlacze. Obsługa obsługi AMD FreeSync 2 HDR
Narzędzia GamePlus są dostępne na monitorze (celownik, timer, licznik klatek i narzędzie do wyrównywania obrazu w konfiguracjach z wieloma wyświetlaczami)
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG Strix XG49VQ 49 " czarny
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
49" ASUS ROG Strix XG49VQ - 3840x1080 - 144Hz - VA - USB 3.2 HUB - Curved49 Monitor gamingowy od ASUS z rozdzielczo?? na 3840x1080, 144Hz & USB 3.2 HUB Specyfikacja Rozdzielczo??: 3840x1080 Cz?stotl... więcejiwo?? od?wie?ania: 144Hz Szybko?? reakcji: 4ms (GTG) Rodzaj panelu: VAHighlights FreeSync Premium Pro Curved (1800R) USB 3.2 HUB DisplayHDR 400 & DCI-P3 90% Asus Shadow Boost technology - Improves dark areas without overexposing bright areas. Proshop.plZłóż skargę | 3 749 zł |
Monitor ASUS ROG Strix XG49VQ 49" 3840x1080px 144Hz 4 ms CurvedROG Strix XG49VQ to monitor gamingowy z 49 calowym ekranem super ultra-wide i płynną częstotliwością odświeżania 144 Hz, któr... więcejy zapewnia maksymalną imersję podczas rozgrywki. Jest on wyposażony w technologie Radeon FreeSync 2 HDR oraz High Dynamic Range (HDR) z profesjonalną paletą kolorów w 90% pokrywającą przestrzeń barwną DCI-P3, a także oferuje zgodność z certyfikacją DisplayHDR 400. Electro.plZłóż skargę | 3 499 zł |
ASUS ROG STRIX Curved XG49VQ [144Hz, HDR, Freesync 2] MON-LCD-ASU-0154WIĘCEJ NIŻ ULTRA-WIDE ROG Strix XG49VQ to monitor gamingowy z 49 calowym ekranem super ultra-wide i płynną częstotliwością od... więcejświeżania 144 Hz, który zapewnia maksymalną imersję podczas rozgrywki. Jest on wyposażony w technologie Radeon™ FreeSync 2 HDR oraz High Dynamic Range (HDR) z profesjonalną paletą kolorów w 90% pokrywającą przestrzeń barwną DCI-P3, a także oferuje zgodność z certyfikacją DisplayHDR™ 400. ODKRYJ ZALETY SUPER ULTRA-WIDE ROG Strix XG49VQ to monitor gamingowy z 49 calowym ekranem o zakrzywieniu 1800R zapewniający niesamowicie immersyjne wrażenia podczas rozgrywki i dodatkową elastyczność do pracy wielozadaniowej Komputronik.plZłóż skargę | 3 499 zł |
Monitor ASUS ROG Strix XG49VQ 49" 3840x1080px 144Hz 4 ms CurvedROG Strix XG49VQ to monitor gamingowy z 49 calowym ekranem super ultra-wide i płynną częstotliwością odświeżania 144 Hz, któr... więcejy zapewnia maksymalną imersję podczas rozgrywki. Jest on wyposażony w technologie Radeon FreeSync 2 HDR oraz High Dynamic Range (HDR) z profesjonalną paletą kolorów w 90% pokrywającą przestrzeń barwną DCI-P3, a także oferuje zgodność z certyfikacją DisplayHDR 400.... Avans.plZłóż skargę | 3 499 zł |
ASUS ROG Strix XG49VQ 49" 4K VA 144Hz 4ms Zakrzywiony GamingowyCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 3 499 zł |
pokaż 12 ofert
Seria Asus ROG Strix (gamingowe)
od 1 877 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 501 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, klawisze dodatkowe: 2, podświetlenie, Podświetlenie RGB
od 6 800 zł
do gier, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 240 Hz, Core i5, 13450HX, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.5 kg
od 355 zł
myszka do gier, bezprzewodowe, Bluetooth / radiowa, BT v 5, Multi-Device, przyciski: 4, programowalne, + rolka przewijania, mechaniczne, podświetlenie RGB, czujnik 36000 DPI
od 311 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, 2x 3.5 mm, 1.2 m, składane, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm
od 1 574 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 2 szt., ≥ 4 wentylatory
od 2 175 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.3 ms, 380 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 692 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, podświetlenie, Podświetlenie RGB
od 13 399 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 240 Hz, Ryzen 9, 7945HX, 2.5 GHz, RAM 32 GB, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 3 kg
od 150 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 4, programowalne, + rolka przewijania, Omron, podświetlenie RGB, czujnik 12000 DPI
od 388 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, USB A, USB C, 1.2 m, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm, akumulator: z etui ładującym + przedłużacz
od 1 059 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 3 594 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 579 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, podświetlenie, wodoodporność, Podświetlenie RGB
od 13 994 zł
wydajny, do gier, 16 ", 2560x1600 (16:10), miniLED, 240 Hz, Core i9, 13980HX, 1.6 GHz, RAM 32 GB, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.5 kg
od 271 zł
myszka do gier, bezprzewodowe, Bluetooth / radiowa, Multi-Device, przyciski: 5, + rolka przewijania, czujnik 7200 DPI
od 738 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, 1.2 m, Bluetooth v 5.0, aptX, aktywna redukcja szumów, wielokanałowe, składane, 10 – 40000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 1800 mAh, do 45 h, z etui ładującym + tryb przewodowy
od 1 189 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 1 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 840 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, kombinowana, bezprzewodowe, Bluetooth / radiowa / przewodowa, BT v 5, USB, niestandardowy, podświetlenie, Podświetlenie RGB
Wideo recenzje
ROG Strix XG49VQ Monitor Unboxing
9 lipca 2019359 przegląd
unboxing Asus ROG Strix XG49VQ 49 Inch 4KGaming Monitor #unboxing #gaming #monitor #shorts
25 maja 2023455 przegląd
Monitor Gaming ASUS ROG STRIX XG49VQ Unboxing New 100%
3 lutego 20213 451 przegląd
Asus ROG Strix XG49VQ 49” Curved Gaming FreeSync Monitor - Unboxing
15 kwietnia 202220 250 przegląd
Samsung Odessey G9 Vs Asus Rog Strix XG49VQ
30 listopada 202031 446 przegląd
Asus 49 ROG Strix XG49VQ Unboxing and Performance Test
30 marca 201971 709 przegląd
Asus ROG Strix XG49VQ Review | Asus ROG Strix Monitor
15 grudnia 20214 345 przegląd
FPV iRacing 49" UltraWide 32:9 - ASUS ROG Strix XG49VQ
20 czerwca 202010 042 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 3 138 zł
gamingowy, 49 ", 3840x1080 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 170 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 719 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible