Monitor Asus ProArt PA329CV 32 " czarny (90LM06P1-B01170)
Wideo 3Zdjęcia 15 |
Wysokiej klasy monitor dla projektantów, artystów i innych specjalistów od treści wizualnych z profesjonalnej linii Asus ProArt. Kluczową cechą tego modelu jest zastosowanie matrycy referencyjnej z naturalnym odwzorowaniem kolorów oraz wysokiej jakości kalibracją fabryczną (ΔE<2), co potwierdza certyfikat CalMAN. Monitor jest w najwyższej kategorii cenowej i jest przeznaczony do kompleksowej pracy z obrazami rastrowymi i wektorowymi, a także z dowolną treścią wideo.
Asus ProArt PA329CV jest oparty na 32-calowej matrycy IPS z 10-bitową głębią kolorów. Dzięki wysokiej rozdzielczości 3840x2160 zapewnia dobrą szczegółowość (ok.: rozmiar piksela 0,18 mm) i tworzy wyraźny, idealnie płynny obraz bez śladów pikselizacji, efektu kryształów i „drabinek” na ukośnych liniach. W przeciwnym razie matryca ma średni czas reakcji 5 ms (gray-to-gray) i standardową częstotliwość odświeżania 60 Hz, a jednocześnie jest przyjazna dla treści wideo HDR (specyfikacja HDR400).
Dodatkowo w monitor wbudowany jest wielofunkcyjny koncentrator USB. Dzięki wsparciu nowoczesnego interfejsu USB C monitor ProArt jest w stanie jednocześnie ładować akumulator laptopa (moc ładowania 90 W) i nadawać z niego obraz w wysokiej rozdzielczości. Oprócz koncentratora USB monitor posiada wbudowany system audio oraz ergonomiczną podstawkę, która zapewnia elastyczną regulację wysokości, pochylenia i pozycji poziomej ekranu (obsługiwany jest tryb portretowy).
Kup Asus ProArt PA329CV 32 " czarny
Wszystkie ceny 33 →ASUS Monitor ASUS ProArt Display PA329CV 32 IPS 4K UHD Czarny | 2 999 zł |
Asus Monitor 32 cale PA329CV IPS 3xHDMI DP USB-C 5XUSB 600cd/m2 PIVOT Głoś | 3 291 zł |
ASUS ProArt PA329CV [4K , 100 sRGB, 100 Rec.709, Calman Verified, USB-C, H | 2 949 zł |
ASUS 32" PA329CV Czarny PA329CV | 3 437 zł |
Monitor ASUS ProArt PA329CV 32" 3840x2160px IPS | 2 949 zł |