Monitor BenQ PD3205UA 31.5 " czarny (9H.LKGLA.TPE)
Zdjęcia 17 |
BenQ PD3205UA 31.5 " czarny
2023 rokPD (design i grafika)do grafiki4KPower DeliveryHDRCalMANPantoneFreeSyncKVMgłośnikihub USB 3.0cienka ramka
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ PD3205UA 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BenQ PD3205UA 32-calowy monitor Ergo Arm 4K UHD sRGB Rec709 HDR10 IPS tech | 2 699 zł |
Benq Monitor 31.5 cala PD3205UA LED 4ms/4K/20:1/HDMI/Czarny UPBEN32LPD3205 | 3 571 zł |
BenQ PD3205UA - 31.5'' | IPS | 4K | 60 Hz | DisplayPort, HDMI 2.0, USB 2.0 | 2 899 zł |
BENQ 31.5'' PD3205UA 9H.LKGLA.TPE Czarny | 3 664 zł |
Monitor BENQ PD3205UA 31.5" 3840x2160px IPS | 2 987 zł |
pokaż 12 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →