Monitor BenQ Mobiuz EX2710S 27 " czarny (9H.LKFLA.TBE)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
BenQ Mobiuz EX2710S 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:280 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ Mobiuz EX2710S 27 " czarny
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Benq Monitor 27 cali EX2710S LED 1ms/20mln:1/HDMI/IPS UPBEN27LEX2710S | 1 116 zł |
BenQ EX2710S MON-LCD-BNQ-0177 | 1 119 zł |
BENQ 27'' EX2710S 9H.LKFLA.TBE Czarny | 1 155 zł |
Monitor BENQ Mobiuz EX2710S 27" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms | 989 zł |
Benq Monitor 27 cali EX2710S LED 1ms/20mln:1/HDMI/IPS 70921 | 1 225 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →