Монітор Asus TUF Gaming VG279Q1A 27 " чорний (90LM05X0-B01170)
Відео 8Фото 9 |
Закрити
Шапка
Asus TUF Gaming VG279Q1A 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus TUF Gaming VG279Q1A 27 " чорний
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
27" ASUS TUF VG279Q1A - 1920x1080 (FHD) - 165Hz - IPS - Speakers - 1 ms -27 Monitor gamingowy od ASUS z rozdzielczo?? na 1920x1080 (FHD), 165Hz & IPS-Panel Specyfikacja Rozdzielczo??: 1920x1080 (FHD... ще) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 165Hz Szybko?? reakcji: 1ms (MPRT) Rodzaj panelu: IPSHighlights FreeSync Premium Speakers Asus Extreme Low Motion Blur (ELMB) Asus Shadow Boost technology - Improves dark areas without overexposing bright areas. Proshop.plПоскаржитись | 784 zł |
ASUS VG279Q1A MON-LCD-ASU-0332Wszystkie potrzebne funkcje do płynnej rozgrywki TUF Gaming VG279Q1A to 27-calowy monitor z matrycą IPS o rozdzielczości Full... щеHD (1920 x 1080) ultraszybką częstotliwością odświeżania 165 Hz. Został on zaprojektowany dla graczy i innych użytkowników poszukujących immersyjnej rozgrywki i oferuje specyfikacje na wysokim poziomie. Ale to jeszcze nie wszystko... Its exclusive ELMB function features a 1ms MPRT response time and Adaptive-Sync (FreeSync™ Premium) technology, for extremely fluid gameplay without tearing and stuttering. Ekran z 27-calową matrycą IPS dla większej precyzji odwzorowania kolorów Zastosowana w monitorze TUF Gaming VG279Q1A 27-calowa matryca Full HD (1920 x 1080) zapewnia oszałamiające efekty wizualne z praktycznie każdej strony, a szeroki kąt oglądania 178° przekłada się na jedynie minimalne zniekształcenia i zredukowany efekt zmiany koloru – nawet podczas oglądania z ekstremalnych pozycji. Superszybkie odświeżanie ekranu z częstotliwością 165 Hz Imponująca częstotliwość odświeżania 165 Hz eliminuje opóźnienia i efekty „motion blur” (rozmycia obrazu w ruchu), a Ty uzyskujesz przewagę nad rywalami w takich grach jak strzelanki FPS, wyścigi, strategie czasu rzeczywistego oraz gry sportowe. Dzięki ultraszybkiej częstotliwości odświeżania cieszysz się niewiarygodnie płynną rozgrywką nawet przy maksymalnych ustawieniach grafiki i możesz natychmiastowo reagować na akcję wyświetlaną na ekranie. Ciesz się superpłynną rozgrywką Monitor ten jest wyposażony w najnowszą, ekskluzywną technologię ASUS Extreme Low Motion Blur Extreme, która umożliwia uzyskanie wartości 1 ms MPRT dla wyeliminowania zniekształceń oraz efektów rozmycia ruchu. Dzięki temu poruszające się obiekty są jeszcze ostrzejsze, a rozgrywka bardziej płynna i responsywna. Wzornictwo wysokich lotów Monitor TUF Gaming VG279Q1A wyróżnia się wzornictwem w stylu myśliwca niewykrywalnego dla radaru, które zapewnia mu dynamiczny, futurystyczny wygląd. Panel tylny posiada elementy w stylizacji „skrzydeł”, emanujące wrażeniem wysokiej szybkości. Kompaktowa i minimalistyczna podstawka oferuje wysoką stabilność ze szczyptą elegancji. Technologia Flicker-Free Technologia Flicker-Free redukuje efekt migotania ekranu, minimalizując zmęczenie oczu i zwiększając komfort gracza podczas długich sesji gamingowych. Zobacz, co kryje się cieniu Technologia ASUS Shadow Boost rozjaśnia ciemne obszary w grze bez nadmiernego naświetlania jasnych stref. Nie tylko poprawia to ogólne wrażenia podczas oglądania, ale również ułatwia dostrzeganie wrogów ukrywających się w ciemnych częściach mapy. Bogata zestawpołączeń Ciesz się bogatymi opcjami łączności, DisplayPort 1.2, dwoma gniazdami HDMI (V1.4), a także gniazdem audio mini-jack 3,5 mm do podłączania szerokiej gamy urządzeń multimedialnych Komputronik.plПоскаржитись | 849 zł |
ASUS TUF Gaming VG279Q1A - Monitor LED - gaming - 27" - 1920 VG279Q1AAcer (VG279Q1A) ASUS TUF Gaming VG279Q1A - Monitor LED - gaming - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 165 Hz... Senetic.plПоскаржитись | 892 zł |
Monitor Asus TUF Gaming VG279Q1A (90LM05X0-B05170) | 849 zł |
ASUS TUF Gaming VG279Q1A 27" Full HD IPS 165Hz 1ms GamingowyCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plПоскаржитись | 849 zł |
ще 12 пропозицій
Серія Asus TUF (ігрові)
від 1 180 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 335 zł
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 15 год
від 255 zł
міський, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: передній, нижній, 46.5x32.5x13 см, вага 620 г
від 994 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 270 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 214 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 1.3 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + подовжувач – 1.3 м
від 881 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 185 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом
від 1 469 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 298 zł
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB A, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом, акумулятор: до 15 год, з кейсом + перехідник для передавача
від 715 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
від 1 810 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 089 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 1 669 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 994 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 106 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 119 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 280 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 891 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 2 034 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 185 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 699 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
Відеоогляди
Best Budget Gaming Monitor - ASUS TUF Gaming VG279Q1A Gaming Monitor 27 inch Full HD, IPS, 165Hz IPS
23 вересня 20225 944 перегляда
ASUS TUF VG279Q1A Gaming Monitor Price In Bangladesh #asusmonitor
29 вересня 2021346 переглядів
ASUS TUF VG279Q1A Gaming Monitor - Tagalog Review [PH]
29 вересня 202121 989 переглядів
ASUS TUF VG279Q1A Gaming Monitor Review
13 листопада 2020188 216 переглядів
Asus Tuf Gaming VG279Q1A Gaming Monitor Quick Unbox
3 вересня 20216 482 перегляда
UNBOXING: TUF Gaming Monitor VG279Q1A | IPS Full HD | 165Hz
7 вересня 202217 691 перегляд
Review ASUS TUF Gaming VG279Q1A 27” Gaming Monitor 2021
21 жовтня 2021200 переглядів
ASUS TUF Gaming VG279Q1A 27” Gaming Monitor, 1080P Full HD (Review)
3 лютого 202110 545 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 819 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 829 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 811 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 799 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 949 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 890 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 0.8 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 891 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 699 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 705 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 767 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 719 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
від 879 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, TÜV Rheinland