Монітор Asus TUF Gaming VG279QL1A 27 " чорний (90LM05X0-B02170)
Відео 4Фото 6 |
Закрити
Шапка
Asus TUF Gaming VG279QL1A 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus TUF Gaming VG279QL1A 27 " чорний
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Monitor ASUS TUF Gaming VG279QL1A 27 FHD IPS 1ms CzarnyTUF Gaming Vg279Ql1A HDR monitor gamingowy – 27" Full HD (1920 x 1080), Ips, 165Hz (przetaktowany) MediaMarkt.plПоскаржитись | 997 zł |
Asus Monitor 27 cali VG279QL1A TUF GAMING 165Hz IPS HDMIx2 DP Głośnik UPAS- 27-calowy monitor do gier Full HD (1920 x 1080) IPS z ultraszybkim odświeżaniem 165 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjo... щеnalnych graczach i wciągającej rozgrywce
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) eliminująca rozrywanie, zapewniając ostry obraz w grach z dużą liczbą klatek na sekundę.
- Technologia FreeSync Premium eliminująca rozrywanie ekranu i niestabilną liczbę klatek na sekundę.
- Obsługuje zarówno Adaptive-Sync z kartami graficznymi NVIDIA GeForce, jak i ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 1 071 zł |
ASUS TUF Gaming VG279QL1A [1ms, 165Hz, ELMB, G-SYNC Compatible ready, DispTUF GAMING VG279QL1A - Wszystkie potrzebne funkcje do płynnej rozgrywki TUF Gaming VG279QL1A to 27-calowy monitor z matrycą I... щеPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), technologią HDR i ultraszybką częstotliwością odświeżania 165 Hz*. Został on zaprojektowany dla graczy i innych użytkowników poszukujących immersyjnej rozgrywki i oferuje specyfikacje na wysokim poziomie. Ale to jeszcze nie wszystko... Monitor dysponuje ekskluzywną funkcją ELMB dla zapewnienia czasu reakcji 1 ms MPRT wraz z technologią Adaptive-Sync (FreeSync™ Premium). Gwarantuje to ekstremalnie płynną rozgrywkę bez efektów „tearingu” (rozrywania klatki) i „stutteringu” (przycinania płynności). Ekran z 27-calową matrycą IPS dla większej precyzji odwzorowania kolorów Zastosowana w monitorze TUF Gaming VG279QL1A 27-calowa matryca Full HD (1920 x 1080) zapewnia oszałamiające efekty wizualne z praktycznie każdej strony, a szeroki kąt oglądania 178° przekłada się na jedynie minimalne zniekształcenia i zredukowany efekt zmiany koloru – nawet podczas oglądania z ekstremalnych pozycji. Superszybkie odświeżanie ekranu z częstotliwością 165 Hz Imponująca częstotliwość odświeżania 165 Hz eliminuje opóźnienia i efekty „motion blur” (rozmycia obrazu w ruchu), a Ty uzyskujesz przewagę nad rywalami w takich grach jak strzelanki FPS, wyścigi, strategie czasu rzeczywistego oraz gry sportowe. Dzięki ultraszybkiej częstotliwości odświeżania cieszysz się niewiarygodnie płynną rozgrywką nawet przy maksymalnych ustawieniach grafiki i możesz natychmiastowo reagować na akcję wyświetlaną na ekranie. Ciesz się superpłynną rozgrywką Monitor ten jest wyposażony w najnowszą, ekskluzywną technologię ASUS Extreme Low Motion Blur Extreme, która umożliwia uzyskanie wartości 1 ms MPRT dla wyeliminowania zniekształceń oraz efektów rozmycia ruchu. Dzięki temu poruszające się obiekty są jeszcze ostrzejsze, a rozgrywka bardziej płynna i responsywna. Zapewnij sobie prawdziwe kolory Z monitorem TUF Gaming VG279QL1A cieszysz się całkowitą immersją w superpłynnych i ultrarealistycz Komputronik.plПоскаржитись | 1 009 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG279QL1A 27" 1920x1080px IPS 165Hz 1 msMonitor 27-calowy z Full HD (1920 x 1080) HDR IPS z ultraszybką częstotliwością odświeżania 165 Hz. Zaprojektowany dla graczy... щеi innych osób poszukujących wciągającej rozgrywki, oferuje kilka poważnych specyfikacji. Jego ekskluzywna funkcja ELMB oferuje czas reakcji 1 ms MPRT i technologię Adaptive-Sync (FreeSync Premium), zapewniającą niezwykle płynną rozgrywkę bez przerywania i zacinania się. Electro.plПоскаржитись | 997 zł |
Asus Monitor 27 cali VG279QL1A TUF GAMING 165Hz IPS HDMIx2 DP Głośnik 5654- 27-calowy monitor do gier Full HD (1920 x 1080) IPS z ultraszybkim odświeżaniem 165 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjo... щеnalnych graczach i wciągającej rozgrywce
- Obsługuje zarówno Adaptive-Sync z kartami graficznymi NVIDIA GeForce, jak i ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 122 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Asus TUF (ігрові)
від 1 199 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 335 zł
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 15 год
від 255 zł
міський, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: передній, нижній, 46.5x32.5x13 см, вага 620 г
від 985 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 270 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 140 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 1.3 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + подовжувач – 1.3 м
від 881 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 190 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом
від 1 499 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 250 zł
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB A, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом, акумулятор: до 15 год, з кейсом + перехідник для передавача
від 712 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
від 1 810 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 2 045 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 869 zł
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 1 089 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 891 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 106 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 071 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 119 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 280 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 146 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 2 749 zł
ігровий, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
Відеоогляди
Tech Showcase | ASUS TUF Gaming VG279QL1A Monitor and ASUS TUF Gaming RTX 2060 Graphics Card
14 листопада 20207 241 перегляд
ASUS TUF GAMING VG279QL1A Monitor Review: The Best $300 I Spent!
13 вересня 202114 869 переглядів
Vlog #6 - Unboxing ASUS TUF Gaming VG279QL1A
13 жовтня 20207 474 перегляда
ASUS TUF Gaming VG279QL1A HDR Gaming Monitor – 27 inch Full HD 1920 x 1080 IPS 165Hz Unbox
7 квітня 20221 543 перегляда
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 999 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 890 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 0.8 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 1 079 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 999 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 900 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 860 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 819 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 820 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 071 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, TÜV Rheinland
від 850 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 899 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 2 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 769 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland