Монітор Samsung Odyssey G4 27 27 " чорний
Відео 3Фото 16 |
Ігровий 27-дюймовий монітор поповнив лінійку Odyssey компанії Samsung 2022 року. Модель представляє відносно недорогий сегмент, підтримує роздільну здатність 1920×1080 пікселів, що частково знижує вимоги до відеокарти комп'ютера. Екран базується на IPS-матриці з широкими кутами огляду, швидким відгуком (1 мс GtG), невеликою статичною контрастністю (1000:1) та гідними значеннями пікової яскравості 400 кд/м².
Рівень останньої може регулюватися автоматично та підлаштовуватися під освітлення у приміщенні (завдяки сенсору освітленості). Геймерський статус монітора Samsung Odyssey G4 27 підкріплює відмінна частота оновлення в 240 Гц, підтримка технологій синхронізації відеоряду AMD FreeSync Premium і NVIDIA G-Sync, а також наявність додаткових ігрових опцій, на кшталт Black Equalizer - забезпечує висвітлення темних ділянок для кращої видимості. З інших особливостей моделі варто виділити непогані параметри передачі кольору, включаючи покриття 99% простору sRGB і підтримку HDR, гнучкі можливості регулювання положення дисплея (поворот, зміна висоти, перехід у портретний режим), наявність тонкої рамки і затребуваних інтерфейсів підключення (два HDMI і DisplayPort v 1.2).
Купити Samsung Odyssey G4 27 27 " чорний
Усі ціни 24 →Samsung Odyssey G4B LS27BG400EUXEN Monitor Czarny 27 Cala | 820 zł |
Monitor 27" Samsung LS27BG400EUXEN | 863 zł |
SAMSUNG Monitor SAMSUNG Odyssey G4 LS27BG400EUXEN 27 FHD IPS 1ms 240Hz Cza | 1 059 zł |
Samsung Odyssey G4 LS27BG400EUXEN - 27'' | IPS | Full HD | 240 Hz | Pivot | 989 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G4 S27BG400EU 27" 1920x1080px IPS 240Hz 1 ms | 1 003 zł |