Монітор Samsung Odyssey G5 34 34 " чорний
Відео 10Фото 17 |
Великий надширокоформатний монітор з вигнутим 34-дюймовим екраном роздільної здатності UltraWQHD (21:9) на основі якісної VA-матриці з високою частотою оновлення. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих геймерів. Родзинкою монітора є вигин екрана, усуває оптичні спотворення, викликані особливостями людського ока, і, який задіює периферичний зір.
Матриця з невеликим часом відгуку 4 мс GtG (1 мс MPRT) й висока частота кадрової розгортки 165 Гц забезпечують ідеальну плавність і чіткість відображення швидкого руху в динамічних іграх, що особливо важливо для змагальних шутерів (Fortnite, Counter-Strike, Overwatch, PUBG, Apex Legends, Warface тощо). Великий піксель (0.28 мм) не перенапружує зір під час роботи з маленькими шрифтами чи дрібними елементами ігрового інтерфейсу.
Підтримка технології AMD FreeSync Premium гарантує монітору Samsung Odyssey G5 34 відсутність артефактів і характерних розривів кадрів (тільки за умови використання відеокарт AMD). Завдяки хорошій статичній контрастності, технології HDR10 і функції Black Equalizer користувач може отримувати максимум візуальної інформації про ігрове оточення навіть у темних ігрових сценах. Спеціальний режим Low Input Lag зводить мінімуму затримки виведення зображення. Для підключення до джерела передбачені два інтерфейсних порти: HDMI 2.0 b і DisplayPort 1.2.
Купити Samsung Odyssey G5 34 34 " чорний
Усі ціни 17 →SAMSUNG LC34G55TWWPXEN | 1 599 zł |
Samsung Samsung Monitor dla graczy Odyssey G55T 34" UWQHD, 144Hz, 1000R LC | 1 749 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G5 LC34G55TWWPXEN 34" 165Hz 3440x1440px 1 ms Curve | 1 599 zł |
Samsung Odyssey C34G55TWWP 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px LC34G55TWWPXEN | 1 958 zł |