Монітор Samsung Odyssey G5 27 27 "
Відео 13Фото 12 |
Доступний ігровий монітор з 27-дюймовим тонкорамковим вигнутим екраном WQHD(2К)-роздільної здатності, швидкодіючою матрицею і високою частотою оновлення 144 Гц. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, здатний задовольнити запити більшості вимогливих геймерів і кіберспортсменів початківців. Основою великого екрана стала повноцінна восьмибітна матриця типу VA з роздільною здатністю 2560х1440 і не мерехтливим (Flicker Free) підсвічуванням на основі технології W-LED.
Родзинкою монітора є вигин екрана 1000R, що мінімізує оптичні спотворення, викликані особливостями ока, і задіює периферичний зір. Матриця з малим часом відгуку 4 мс GtG (1 мс із технологією MPRT) і підвищена частота кадрової розгортки забезпечують бездоганну чіткість відображення швидкого руху в динамічних іграх. Підтримка технології AMD FreeSync Premium гарантує відсутність характерних розривів кадрів (працює тільки за умови використання відеокарт AMD).
Завдяки значній яскравості (300 кд/м²), хорошій статичній контрастності й підтримці технології HDR10 користувач може отримувати максимум візуальної інформації про ігрове оточення. Ігровий режим Low Input Lag зводить до мінімуму електричні затримки. Для підключення ігрового ПК або ноутбука є два інтерфейси HDMI і DisplayPort. Також варто відзначити високу енергоефективність — типове споживання становить 36 Вт.
Купити Samsung Odyssey G5 27 27 "
Усі ціни 19 →Samsung Odyssey G5 C27G55TQWR - G55T Series - LED monitor - curved - 27" - | 2 009 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey C27G55TQWR 27" 2560x1440px 144Hz 1 ms Curved | 610 zł |
Monitor gamingowy Samsung Odyssey G5 LC27G55TQBUXEN | 1 399 zł |
Monitor Samsung 27' Odyssey G5 LC27G55TQBUXENLED | 1 399 zł |
Samsung Odyssey G5 G55T monitor komputerowy 68,6 cm LC27G54TQBUXEN | 1 426 zł |
Модификації Samsung Odyssey G5 27
Ціни на Samsung Odyssey G5 27 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G5 27 27 " | від 610 zł | 20 пропозицій | ||
Samsung Odyssey G5 32 32 " | від 1 233 zł | 4 пропозиції |