Монітор Samsung Odyssey OLED G9 G95SC 49 49 "
Фото 20 |
Samsung Odyssey OLED G9 G95SC 49 49 "
2023 рікOdysseyOLEDHDMI 2.1вигнутийHDRAdaptive-SyncFreeSyncдинамікихаб USB 3.0тонка рамкахороший DCI-P3
Діагональ:49 "
Роздільна здатність:5120x1440 (32:9)
Матриця:OLED, відгук 0.03 мс
Частота:240 Гц
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Монітор має вбудовані смарт функції: операційна система Tizen, WI-Fi5, Bluetooth5.2 та голосове управління Bixby та Alexa
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung Odyssey OLED G9 G95SC 49 49 "
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor 49" Samsung Odyssey OLED G9 G95SC (LS49CG950SUXDU) | 5 699 zł |
49" Samsung Odyssey G9 S49CG950SU - 5120x1440 (DQHD) - 240Hz - OLED - Smar | 8 779 zł |
Samsung Samsung Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey OLED G9 49 cali DQHD | 5 699 zł |
Samsung Odyssey OLED G9 G95SC LS49CG950SUXDU - 49'' | OLED Curved | Dual Q | 6 790 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G9 G95SC 49" 5120x1440px 240Hz 0.03 ms Curved | 6 591 zł |
ще 20 пропозицій