ЖК-панель Samsung Flip Pro WM55B 55 " (LH55WMBWBGCXEN)
Відео 2Фото 10 |
Samsung Flip Pro WM55B 55 "
Діагональ:55 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:PBP
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Вбудована ОС Tizen 6.5. Вбудовані Wi-Fi та Bluetooth модулі. Вбудована пам'ять 32 Гб. Функція SmartView+ дозволяє одночасно підключити до 50 пристроїв бездротової мережі та увімкнути мультипрогляд на чотирьох екранах. Підтримка AirPlay 2.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung Flip Pro WM55B 55 "
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung SMART Signage 55'' WM55B Flip Pro MON-DSG-SAM-191 | 4 899 zł |
Monitor SAMSUNG Flip Pro LH55WMBWBGCXEN 55" 3840x2160px | 4 899 zł |
SAMSUNG Flip Pro Digital Flipboard 55" 4K IR Touch HDMI LH55WMBWBGCXEN | 5 224 zł |
Monitor SAMSUNG Flip Pro LH55WMBWBGCXEN 55" 3840x2160px | 4 899 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung Flip Pro WM55B
Ціни на Samsung Flip Pro WM55B |
---|---|---|---|---|
Samsung Flip Pro WM55B 55 " | від 4 899 zł | 13 пропозицій | ||
Samsung Flip Pro WM65B 65 " | від 5 445 zł | 14 пропозицій | ||
Samsung Flip Pro WM75B 75 " | від 10 593 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung Flip Pro WM85B 85 " | від 12 958 zł | 6 пропозицій |