Panel LCD Samsung Flip Pro WM55B 55 " (LH55WMBWBGCXEN)
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Samsung Flip Pro WM55B 55 "
Przekątna:55 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:PBP
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Wbudowany system operacyjny Tizen 6.5. Wbudowane moduły Wi-Fi i Bluetooth. Wbudowana pamięć 32 GB. Funkcja SmartView+ umożliwia bezprzewodowe podłączenie do 50 urządzeń jednocześnie i włączenie multiview na czterech ekranach. Obsługa AirPlay2.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Flip Pro WM55B 55 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung SMART Signage 55'' WM55B Flip Pro MON-DSG-SAM-191 | 4 899 zł |
Monitor SAMSUNG Flip Pro LH55WMBWBGCXEN 55" 3840x2160px | 4 899 zł |
SAMSUNG Flip Pro Digital Flipboard 55" 4K IR Touch HDMI LH55WMBWBGCXEN | 5 224 zł |
Monitor SAMSUNG Flip Pro LH55WMBWBGCXEN 55" 3840x2160px | 4 899 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung Flip Pro WM55B
Ceny na Samsung Flip Pro WM55B |
---|---|---|---|---|
Samsung Flip Pro WM55B 55 " | od 4 899 zł | 13 oferty | ||
Samsung Flip Pro WM65B 65 " | od 5 445 zł | 14 oferty | ||
Samsung Flip Pro WM75B 75 " | od 10 593 zł | 4 oferty | ||
Samsung Flip Pro WM85B 85 " | od 12 958 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →