Monitor Samsung Odyssey Neo G7 G70NC 43 43 " biały
Zdjęcia 7 |
Samsung Odyssey Neo G7 G70NC 43 43 " biały
Przekątna:43 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, LAN
monitor gamingowy 43" z systemem operacyjnym Tizen, Smart TV i Samsung Gaming Hub. Wbudowane moduły WiFi5 i Bluetooth 5.2.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Odyssey Neo G7 G70NC 43 43 " biały
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 43" Samsung Odyssey Neo G70NC White (LS43CG700NUXEN)Pasjonujące efekty wizualneG70NC to doskonały ekran zarówno do gier, jak i oglądania treści multimedialnych Rozetka.plZłóż skargę | 3 089 zł |
SAMSUNG Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G7 LS43CG700NUXEN 43 UHD 4K VA 1ms 144Monitor gamingowy Odyssey Neo G7 Samsung Ls43Cg700Nuxen. G70Nc to idealny monitor do rozrywki - zarówno dla multimediów, jak... więceji gier. Zanurzenie w doskonałych efektach wizualnych dzięki rozdzielczości Uhd, matrycy Quantum mini LED i Vesa Display Hdr600. Prezentując najnowsze treści w jednym miejscu, monitor G70Nc pozwala inteligentnie odkrywać nowe programy i filmy, a także ponownie oglądać te ulubione. Aplikacje Smart TV na zawołanie. Szybkość odświeżania 144 Hz, czas reakcji 1 ms oraz AMD FreeSync Premium Pro wznoszą użytkownika na szczyt gamingowych umiejętności. MediaMarkt.plZłóż skargę | 3 599 zł |
Samsung Samsung Monitor Gamingowy Odyssey G7 43 cale 4K UHD 144Hz G70NC |Monitor Gamingowy Odyssey G7 43 cale 4K UHD 144Hz G70NC | LS43CG700NUXEN Oficjalny partner Samsung Samsung.comZłóż skargę | 3 289 zł |
Samsung Odyssey G70NC LS43CG700NUXEN - 43'' | VA | 4K | 144 Hz | DisplayPoOdyssey Neo przekracza granice Urzekające efekty wizualne G70NC to idealny monitor do rozrywki - zarówno dla multimediów, jak... więceji gier. Zanurzenie w doskonałych efektach wizualnych dzięki rozdzielczości UHD, matrycy Quantum mini LED i VESA Display HDR600. Strumieniowanie ulubionych treści Prezentując najnowsze treści w jednym miejscu, monitor G70NC pozwala inteligentnie odkrywać nowe programy i filmy, a także ponownie oglądać te ulubione. Aplikacje Smart TV na zawołanie. Nowy poziom wydajności podczas gry Szybkość odświeżania 144 Hz, czas reakcji 1 ms oraz AMD FreeSync Premium Pro wznoszą użytkownika na szczyt gamingowych umiejętności. GTG* „1 ms” oznacza jedną milisekundę, która jest zakresem średniego czasu reakcji między 1,00 do 1,99 ms ogrnaiczonych do liczby całkowitej.* W oparciu o GTG mierzone w wewnętrznych warunkach testowych. Wyniki mogą się różnić w zależności od wyświetlanych treści i ustawień monitora(wymaga ustawienia „trybu ekstremalnego”) Komputronik.plZłóż skargę | 4 099 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G70C 43" 3840x2160px IPS 144Hz 1 msG70NC to idealny monitor do rozrywki - zarówno dla multimediów, jak i gier. Zanurzenie w doskonałych efektach wizualnych dzię... więcejki rozdzielczości UHD, matrycy Quantum mini LED i VESA Display HDR600. Prezentując najnowsze treści w jednym miejscu, monitor G70NC pozwala inteligentnie odkrywać nowe programy i filmy, a także ponownie oglądać te ulubione. Aplikacje Smart TV na zawołanie. Szybkość odświeżania 144 Hz, czas reakcji 1 ms oraz AMD FreeSync Premium Pro wznoszą użytkownika na szczyt gamingowych umiejętności. Electro.plZłóż skargę | 3 980 zł |
pokaż 16 ofert
Seria Samsung Odyssey (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 692 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 849 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync, HDR
od 3 599 zł
gamingowy, smart, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 175 Hz, HDMI, v 2.1, mini DisplayPort, USB C, Power Delivery, Bluetooth, Wi-Fi, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 649 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 599 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, QLED, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 599 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 1 257 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 459 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 519 zł
26.9 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 199 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
od 799 zł
gamingowy, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 975 zł
31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 548 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 150 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 649 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 3 599 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 9 499 zł
gamingowy, 57 ", 4K, 7680x2160 (32:9), zakrzywiony, 1000 R, Mini LED QLED, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
PodobnePorównaj w tabeli →
od 3 100 zł
gamingowy, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 4 231 zł
gamingowy, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 3 857 zł
gamingowy, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR