Монітор Samsung Odyssey OLED G9 G93SC 49 49 "
Відео 1Фото 20 |
Флагманський монітор ігрової лінійки Odyssey компанії Samsung 2023 - це 49-дюймове вигнуте рішення зі співвідношенням сторін екрану 32:9. Модель здатна задовольнити запити найвибагливіших геймерів, може бути відмінним доповненням як для ПК, так і для сучасних консолей (тут є HDMI 2.1, підтримка HDR-контенту — стандарт DisplayHDR 400 та інші фішки). Монітор Samsung Odyssey OLED G9 G93SC 49 отримав OLED-матрицю з нескінченною контрастністю та відмінним чорним кольором, має роздільну здатність 5120x1440 пікселів з гарною деталізацією навіть на такій великій діагоналі (розмір пікселя 0.23 мм).
Ще один плюс зображення - якісна передача кольору, про що побічно говорить покриття 99% професійного простору DCI P3. На поціновувачів ігор чекає рекордне значення відгуку (0.3 мс від сірого до сірого), класна «герцовка» (240 Гц), а також інші must have напрацювання сьогодні, включаючи AMD FreeSync Premium Pro та опцію прицілу. До переваг оснащення моделі відносяться вбудовані динаміки сумарною потужністю 10 Вт, наявність USB-хаба з трьома портами та функцією швидкого заряджання, стильного RGB-підсвічування корпусу та ергономічної підставки. Остання дозволяє регулювати висоту і повертати дисплей. Один із сценаріїв використання в режимі PBP – це одночасне виведення зображення з двох ПК з можливістю роздільної настройки роздільної здатності для кожного відеосигналу.
Купити Samsung Odyssey OLED G9 G93SC 49 49 "
Усі ціни 17 →Samsung Odyssey OLED PC monitor 49 240 Hz 003ms zakrzywiony panel OLED 180 | 5 299 zł |
49" Samsung Odyssey G9 S49CG934SU - 5120x1440 (DQHD) - 240Hz - OLED - 0.03 | 6 879 zł |
Samsung Odyssey OLED G9 G93SC LS49CG934SUXEN - 49'' | DQHD | 0.03ms | 240H | 5 790 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G9 G93SC LS49CG934SUXEN 48.9" 5120x1440px 240Hz 0. | 5 299 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G9 G93SC LS49CG934SUXEN 48.9" 5120x1440px 240Hz 0. | 5 299 zł |