Монітор Samsung Odyssey Neo G7 32 32 " чорний
Відео 10Фото 13 |
Геймерський 32-дюймовий монітор компанії Samsung - це одне з флагманських фірмових рішень (лінійка Odyssey) з роздільною здатністю 3840x2160 пікселів (розмір пікселя всього 0.18 мм). Модель примітна наявністю не так вигнутого екрану (радіус кривизни 1000R), як високоякісної 10-бітної матриці VA, яка доповнена шаром квантових точок (технологія QLED). В результаті підвищується загальна контрастність та яскравість (пікове значення 350 ниток, але водночас за покращення HDR-контенту відповідає фірмова технологія Quantum HDR 2000).
Монітор Samsung Odyssey Neo G7 32 відрізняється гідним колірним охопленням, що частково підтверджує покриття 95% простору DCI P3. Поціновувачів ігор має порадувати найвища «герцовка» (заявлений розгін від 165 до 240 Гц), швидкий відгук (1 мс від сірого до сірого), а також профільні технології та функції. Так, перш за все варто відзначити AMD FreeSync Premium Pro та такі фішки, як Black Equalizer (висвітлення темних ділянок), приціл, таймер та показ FPS. До додаткових переваг моделі відноситься наявність порту HDMI 2.1, ергономічної підставки, яка має максимум ступенів свободи, присутність USB-хаба з функцією швидкого заряджання гаджетів і фірмового підсвічування корпусу CoreSync.
Купити Samsung Odyssey Neo G7 32 32 " чорний
Усі ціни 22 →SAMSUNG 32 NEO G7 ODYSSEY GAME MON LS32BG750NPXXU | 7 486 zł |
32" Samsung Odyssey G7 - 3840x2160 (4k / UHD) - 165Hz - VA (With Quantum M | 4 262 zł |
Samsung Odyssey G75NB LS32BG750NPXEN -32'' | VA | 4K | 165 Hz | HDMI 2.1 | | 4 599 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G7 LS32BG750NUXEN 32" 3840x2160px 165Hz 1 ms C | 4 321 zł |
Samsung Samsung Monitor dla graczy Odyssey G75NB 32" UHD, 165Hz, 1000R LS3 | 3 659 zł |