Monitor Samsung Odyssey Neo G7 32 32 " czarny
Wideo 10Zdjęcia 13 |
32-calowy monitor gamingowy Samsunga to jedno z flagowych rozwiązań marki (linia Odyssey) o rozdzielczości 3840x2160 pikseli (rozmiar piksela zaledwie 0,18 mm). Model wyróżnia się nie tyle zakrzywionym ekranem (promień krzywizny 1000R), co wysokiej jakości 10-bitową matrycą VA, którą uzupełniono warstwą kropek kwantowych (technologia QLED). W rezultacie zwiększa się ogólny kontrast i jasność (wartość szczytowa 350 nitów, ale jednocześnie za poprawę treści HDR odpowiada autorska technologia Quantum HDR 2000).
Monitor Samsung Odyssey Neo G7 32 charakteryzuje się przyzwoitą gamą barw, co częściowo potwierdza pokrycie 95% przestrzeni DCI P3. Koneserów gier powinna zadowolić najwyższa wydajność Hertza (deklarowane jest podkręcanie od 165 do 240 Hz), szybka reakcja (1 ms od szarości do szarości), a także wyspecjalizowane technologie i funkcje. Warto więc przede wszystkim zwrócić uwagę na AMD FreeSync Premium Pro i takie funkcje jak Black Equalizer (podkreślanie ciemnych obszarów), wzrok, timer i wyświetlanie FPS. Dodatkowe zalety modelu to obecność portu HDMI 2.1, ergonomiczna podstawka zapewniająca maksymalny stopień swobody, obecność koncentratora USB z funkcją szybkiego ładowania gadżetów oraz autorskie oświetlenie obudowy CoreSync.
Kup Samsung Odyssey Neo G7 32 32 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Dis 32 Samsung S32BG750NP Gaming Premium LS32BG750NPXEN | 4 149 zł |
32" Samsung Odyssey G7 - 3840x2160 (4k / UHD) - 165Hz - VA (With Quantum M | 4 305 zł |
Samsung Odyssey G75NB LS32BG750NPXEN -32'' | VA | 4K | 165 Hz | HDMI 2.1 | | 4 899 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G7 LS32BG750NUXEN 32" 3840x2160px 165Hz 1 ms C | 4 300 zł |
Samsung Samsung Monitor dla graczy Odyssey G75NB 32" UHD, 165Hz, 1000R LS3 | 4 429 zł |