Monitor Samsung Odyssey G70B 28 28 "
Wideo 3Zdjęcia 9 |
2023 Odyssey to zaawansowany 28-calowy monitor do gier firmy Samsung. Model wyróżnia się tym, że można go używać samodzielnie – bez komputera czy konsoli, gdyż posiada zintegrowany procesor i autorski system operacyjny, który sprawdził się na smart TV – Tizen. Do połączenia z Internetem służy wbudowany moduł WiFi 5 (dodatkowo dostępny jest port LAN), a także pilot, głośniki i Bluetooth 5.2.
Możesz wyświetlić obraz ze smartfona, oglądać usługi streamingowe, grać w gry udostępniane na platformie Gaming Hub. Monitor Samsung Odyssey G70B 28 oparty jest na 10-bitowej matrycy IPS o rozdzielczości 4K, czyli 3840x2160 pikseli. Użytkownicy czekają na doskonałą szczegółowość (rozmiar piksela 0,16 mm), doskonałe kąty widzenia, przyzwoity margines jasności (domyślnie do 300 nitów, ale przy zwiększeniu zawartości HDR - deklarowana jest zgodność z DisplayHDR 400) i dobre odwzorowanie kolorów.
Koncentrację na grach zwiększa czas reakcji 1 ms, częstotliwość odświeżania 144 Hz, a także popularne technologie gamingowe - AMD FreeSync Premium Pro i NVIDIA G-Sync. Dodatkowe zalety modelu to obecność czujnika oświetlenia otoczenia, podświetlenie korpusu, a także ergonomiczna podstawka z elastycznymi opcjami regulacji położenia ekranu oraz bonusy w postaci ukrytego okablowania.
Kup Samsung Odyssey G70B 28 28 "
Wszystkie ceny 18 →SAMSUNG LS28BG700EPXEN | 1 899 zł |
SAMSUNG Monitor SAMSUNG Odyssey G7 LS28BG700EPXEN 28 UHD 4K IPS 1ms 144Hz | 1 999 zł |
Samsung Odyssey G70B LS28BG700EPXEN - 28'' | IPS | 4K | 144 Hz | DisplayPo | 1 899 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G7 LS28BG700EPXEN 28" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms | 2 085 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G7 LS28BG700EPXEN 28" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms | 2 085 zł |
Modyfikacje Samsung Odyssey G70B 28
Ceny na Samsung Odyssey G70B 28 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G70B 28 28 " | od 1 849 zł | 18 oferty | ||
Samsung Odyssey G70B 32 32 " | od 2 649 zł | 14 oferty |