Монітор HP OMEN 27u 27 " чорний
Фото 7 |
Ігровий 4K-монітор компанії HP - це представник фірмової лінійки OMEN 2023, який відноситься до рішень просунутої цінової категорії. Модель примітна наявністю регульованої по висоті підставки із стильною ромбоподібною основою та присутністю тримача для навушників. Також до фішок оснащення відносяться вбудовані динаміки, USB-хаб з функцією швидкого заряджання та підсвічування корпусу Light Studio.
27-дюймовий монітор HP OMEN 27u базується на 8-бітній IPS-матриці з роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, що гарантує відмінні кути огляду, прекрасну деталізацію (розмір пікселя всього 0.16 мс) і гідну кольору (заявлено покриття 95% sRGB). Ще одна перевага - це хороший запас яскравості (до 450 нит), що серед іншого може стати в нагоді при виведенні на екран HDR-контенту (до речі, заявлено відповідність стандарту DisplayHDR 400). Геймерську спрямованість моделі підкріплює наявність HDMI 2.1 (актуально для підключення до консолі PS 5), швидкий відгук (1 мс GtG) та частота зміни кадрів 144 Гц. Крім того, заявлена підтримка AMD FreeSync Premium Pro і наявність опції Shadow Vision, яка відповідальна за висвітлення темних ігрових сцен.
Купити HP OMEN 27u 27 " чорний
Усі ціни 22 →HP Monitor OMEN 27u 4K UHD IPS 144Hz 1ms Gaming (3G6W0E9) Czarny | 2 799 zł |
OMEN 27u - IPS | 4K | 144 Hz | DisplayPort, HDMI 2.0, HDMI 2.1, USB-C | HD | 2 849 zł |
Monitor HP Omen 27u 27" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms | 2 776 zł |
Hewlett-Packard MONITOR HP LED, IPS FHD 27" OMEN (3G6W0E9) 144Hz | 3 346 zł |