Монітор HP OMEN 24 23.8 " чорний (780D9E9)
Відео 1Фото 6 |
Монітор для ігор виробництва HP 2023 можна віднести до середньобюджетних рішень. Разом з тим, у рамках фірмової лінійки OMEN його можна позиціонувати як початкову модель з невеликим дисплеєм (24 дюйми) і стандартною Full HD роздільною здатністю. Екран базується на якісній 8-бітній IPS-матриці, до переваг якої крім традиційно хороших кутів огляду відноситься хороша передача кольору.
Так, для монітора HP OMEN 24 заявлено охоплення 99% простору sRGB та 90% – DCI P3. З інших особливостей картинки варто відзначити невисоку контрастність (1000:1) та злегка підвищену яскравість (пікові значення 300 ниток). Поціновувачів ігор модель порадує насамперед підтримкою актуальних технологій синхронізації (AMD FreeSync Premium), швидким відгуком (1 мс від сірого до сірого) та збільшеною до 165 Гц частотою зміни кадрів. Крім цього, є і корисні геймерські функції, а саме показ FPS в режимі реального часу, виведення на екран прицілу і таймера. З додаткових переваг можна виділити актуальні інтерфейси підключення (DisplayPort v 1.4 + пара HDMI 2.0) та ергономічну підставку. Остання дає змогу повертати екран, переводити його в портретний режим, змінювати висоту.
Купити HP OMEN 24 23.8 " чорний
Усі ціни 12 →HP OMEN 24 - 24'' | IPS | Full HD | 165Hz | DisplayPort, HDMI 2.0 | Pivot, | 679 zł |
Monitor dla graczy OMEN by HP 23,8″ FHD 165 Hz – OMEN 24 780D9E9#ABB | 980 zł |
Monitor HP Omen 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms | 599 zł |
Hewlett-Packard MONITOR HP LED, FHD 24" OMEN (780D9E9) 165Hz | 898 zł |