Монітор Asus TUF Gaming VG249Q1A 24 " чорний
Відео 12Фото 5 |
Бюджетна пропозиція в полку ігрових моніторів калібру 24 дюймів. Саме такими розмірами по діагоналі володіє IPS-екран моделі з роздільною здатністю транслюється картинки Full HD (1920х1080 пікселів). Дисплей підтримує частоту розгортки 165 Гц, має час відгуку 4 мс (або 1 мс з технологією MPRT), зображення на ньому залишається добре читабельним у всіх площинах перегляду (178° по вертикалі і горизонталі).
Плавність геймплея при використанні монітора допомагає підвищити система AMD FreeSync Premium. Інші ігрові засоби в оснащенні моделі представлені набором пресетів Game Plus. Навантаження на зоровий апарат користувача під час тривалих ігрових сеансів знижують технології Flicker-Free і Low Blue Light. Модель отримала в розпорядження інтерфейси підключення Display Port v 1.2, HDMI v 1.4, стандартний Стереофонічний роз'єм. У навантаження Asus TUF Gaming VG249Q1A обладнали вбудованими динаміками (2 х 2 Вт). Підставка дозволяє регулювати кут нахилу екрану, а за допомогою кронштейна VESA 100х100 мм монітор підлягає настінному способу розміщення.
Купити Asus TUF Gaming VG249Q1A 24 " чорний
Усі ціни 8 →Monitor 23.8" Asus TUF Gaming VG249Q1A (90LM06J0-B01370) | 777 zł |
24" ASUS TUF VG249Q1A - 1920x1080 (FHD) - 165Hz - IPS - Speakers - 1 ms - | 803 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG249Q1A 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms | 799 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG249Q1A 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms 90LM06J1 | 799 zł |