Монітор Asus ROG Swift PG48UQ 47.53 "
Фото 9 |
Asus ROG Swift PG48UQ 47.53 "
41.5 "47.53 "
2022 рікROG Swiftігровий4KOLEDHDMI 2.1HDRTÜV RheinlandAdaptive-Syncдинамікисабвуферхаб USB 3.0тонка рамкахороший sRGBхороший DCI-P3
Діагональ:47.53 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:OLED, відгук 0.1 мс
Частота:138 Гц
Яскравість:450 кд/м²
Функції:HDR, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ROG Swift PG48UQ 47.53 "
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus Monitor 47,5 cali PG48UQ UPASU048XSPG48U | 7 028 zł |
ASUS ROG Swift OLED PG48UQ- 47.5'' | OLED | 4K | 138 Hz | DisplayPort 1.4, | 6 490 zł |
Monitor ASUS ROG Swift OLED PG48UQ 47.53" 3840x2160px OLED 138Hz 0.1 ms | 6 490 zł |
Asus Monitor 47,5 cali PG48UQ 105614 | 7 363 zł |
Monitor ASUS ROG Swift OLED PG48UQ 47.53" 3840x2160px OLED 138Hz 0.1 ms | 6 490 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації Asus ROG Swift PG48UQ
Ціни на Asus ROG Swift PG48UQ |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Swift PG42UQ 41.5 " | від 6 179 zł | 19 пропозицій | ||
Asus ROG Swift PG48UQ 47.53 " | від 6 490 zł | 16 пропозицій |