Monitor Asus ROG Swift PG48UQ 47.53 "
Zdjęcia 9 |
Asus ROG Swift PG48UQ 47.53 "
41.5 "47.53 "
2022 rokROG Swiftgamingowy4KOLEDHDMI 2.1HDRTÜV RheinlandAdaptive-Syncgłośnikisubwooferhub USB 3.0cienka ramkadobry sRGBdobry DCI-P3
Przekątna:47.53 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:OLED, czas reakcji 0.1 ms
Częstotliwość:138 Hz
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:HDR, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG Swift PG48UQ 47.53 "
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Monitor 47,5 cali PG48UQ UPASU048XSPG48U | 7 028 zł |
ASUS ROG Swift OLED PG48UQ- 47.5'' | OLED | 4K | 138 Hz | DisplayPort 1.4, | 6 490 zł |
Monitor ASUS ROG Swift OLED PG48UQ 47.53" 3840x2160px OLED 138Hz 0.1 ms | 6 490 zł |
Asus Monitor 47,5 cali PG48UQ 105614 | 7 363 zł |
Monitor ASUS ROG Swift OLED PG48UQ 47.53" 3840x2160px OLED 138Hz 0.1 ms | 6 490 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Asus ROG Swift PG48UQ
Ceny na Asus ROG Swift PG48UQ |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Swift PG42UQ 41.5 " | od 6 179 zł | 19 oferty | ||
Asus ROG Swift PG48UQ 47.53 " | od 6 490 zł | 16 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →